Ember – Konečne jednoduché triedenie a vyhľadávanie vašich fotografií?

V galérii vášho iPhonu sa časom nazbiera neskutočné množstvo fotografií, pričom medzi nimi nájdete fotografie rôznych článkov, otváracích hodín, screenshoty z aplikácií a množstvo iného obsahu, ktorý zaručene nebudete vedieť v prípade potreby nájsť. Toto ale neplatí ak máte Ember!

Ember

STIAHNITE SI aplikáciu Ember v App Store

Otvorte si galériu fotografií vo vašom iPhone a pozrite sa, čo všetko tam máte. Okrem fotografií rodiny a tých z dovolenky a výletov tam určite nájdete aj množstvo fotografií, ktorými ste si chceli len niečo zaznamenať. Môže ísť napríklad o nápad, ktorý ste niekde zbadali, o otváracie hodiny, alebo cestovný poriadok. Vo všetkom tomto zmätku vám môže pomôcť aplikácia Ember.

Ember

Jej hlavnou úlohou je totiž organizovať všetky tie vaše fotografie tak, aby ste v prípade potreby vedeli vždy nájsť tú, ktorú hľadáte. Priamo v aplikácií si môžete jednoducho a rýchlo vytvárať kolekcie fotografií a screenshotov, pričom nechýba ani možnosť písania si poznámok na jednotlivé fotografie. Pre ešte lepšie triedenie môžete využívať aj tagy a nechýba ani možnosť synchronizácie cez iCloud, takže na všetky svoje kolekcie môžete mať aj na svojom iPade, prípadne počítači Mac. Aplikácia síce v tomto štádiu neponúka veľa možností, ale jej vývojári sľubujú, že postupne budú pridávať nové a nové možnosti. Ak teda chcete mať konečne poriadok vo fotografiách, vyskúšajte Ember, však vás to nič nebude stáť. Ember je totiž v App Store zadarmo.

Ember

Hodnotenie: 7/10

Veľkosť: 26,2 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku