Elipson In-Ear N°1 – slúchadlá s možnosťou pripojenia dvoch smartfónov

ZDROJ | Elipson

Francúzska audio značka Elipson predstavila nové Bluetooth slúchadlá Elipson In-Ear N°1, ktoré sa okrem prijateľnej ceny môžu pochváliť možnosťou pripojiť až dva smartfóny súčasne.

Technológiu multipoint, ktorá duálne pripojenie umožňuje, si obľúbia najmä cestovatelia, ktorí na dlhých cestách v lietadle či vo vlaku počúvajú hudbu spolu.

Po dizajnovej stránke môžeme očakávať hliníkové telo s magnetickými koncovkami, ktoré umožnia spojiť slúchadlá pre pohodlnejšie nosenie.

ZDROJ | Elipson

Pozrite siAké sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá pre Apple iPhone X?

Vďaka certifikátu IP4 sú odolné voči potu a prachu. Spájací kábel je vraj tiež odolný voči rôznym výkyvom počasia. Slúchadlá podporujú Bluetooh 4.1 a okrem kodeku aptX podporujú dosah 10 metrov od zdroja. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz – 20 kHz a impedancia je 32 ohmov.

Slúchadlá sa nabijú za 90 minút a na jedno nabitie ponúkajú až 6 hodín prehrávania alebo 200 hodín v standby móde. Oba štuple sú spojené s krátkym káblom, na ktorom nájdeme ovládaciu konzolu s tromi tlačidlami. Slúchadlá sú kompatibilné s Android aj iOS zariadeniami.

Samozrejmosťou balenia je niekoľko veľkostí štuplov, ktoré si viete vymeniť a poteší aj cestovné puzdro, v ktorom môžete slúchadlá nosiť.

ZDROJ | Elipson

Pozrite siJabra Elite 65e – bezdrôtové štuple s 13-hodinovou výdržou

Slúchadlá Elipson In-Ear N°1 potešia aj cenou, ktorá je nastavená na 99 €, čo v porovnaní s konkurenciou nie je veľa. Ak napríklad siahnete po kompletne bezdrôtových slúchadlách, zaplatíte za ne okolo 170 €.

Cenovo dostupnejší bezdrôtový model ponúka Samsung s modelom U Flex, ktorý vás bude stáť cca 70 €. Trh s bezdrôtovými slúchadlami je skutočne bohatý, takže pri výbere by sme sa orientovali skôr na kvalitu, ktorú si môžete najlepšie vyskúšať pokiaľ môžete slúchadlá otestovať priamo v obchode. Pri Elipson In-Ear N°1 je však dostupnosť na Slovensku zatiaľ otázna.

ZdrojElipson

Komentáre k článku