ElevationDock 4 – konečne poriadny dok pre nakusnuté jablká?

Na trhu je mnoho dokov pre iOS zariadenia, no každý z nich má nejaké nedostatky a často sú kompatibilné len s jedným zariadením. To chce napraviť spoločnosť ElevationLab s novým dokom ElevationDock 4, ktorý sa zdá byť bezchybný.

https://youtu.be/T67-2EVfx8g

Prvú vec, ktorú si na doku určite všimnete sú skrutky na zadnej strane. Tie tam nie sú len tak na parádu a slúžia na nastavenie sklonu zariadenia, pričom sklopiť sa dá do uhlu 18 stupňov. Vďaka možnosti úpravy je ElevationDock 4 kompatibilný s akýmkoľvek iOS zariadením (ktoré používa Lightning port), vrátane slúchadiel AirPods, iPadu Pro či dokonca ovládača od Apple TV.

ZDROJ | ElevationLab

Silnou stránkou je aj priľnavý spodok, ktorý spoločnosť nazýva NanoPad. Ten zabezpečuje že sa dok drží pevne na stole a vďaka nemu môžete zariadenia odpájať jednou rukou. Dok je síce kompatibilný s každým zariadením, no ElevationLab upozorňuje, že zariadenia s hrubším obalom sa doňho nemusia zmestiť.

Pozrite siApple predstavuje silu iOS 11 na iPade Pro v sérii šiestich videí

ElevationDock 4 si aktuálne môžete predobjednať za 59 dolárov, pričom do predaja sa dostane zhruba o dva týždne. Dostupný je v čiernej farbe s čiernym textilným káblom alebo v bielej farbe s modrým textilným káblom.

ZDROJ | ElevationLab

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojElevationLab

Komentáre k článku