E3 2018 – Nintendo ukázalo nového Super Maria

Poslednou z prezentácií výstavy E3 bola tá, ktorú malo Nintendo. To ukázalo okrem iného aj novú Super Mario hru a tiež zaujímavý pokéball ovládač pre hry Pokémon na Nintendo Switch.

Super Mario Party

Hlavným oznámením večera bol nový Super Mario, ktorý sa nám ukázal v zábavnom traileri. Hra vychádza 5. októbra a umožní využiť ovládač Nintenda Switch novým, zaujímavým spôsobom v party minihrách.

Xenoblade Chronicles 2 DLC

Populárna japonská fantasy hra dostane datadisk Torna – The Golden Country, ktorý môžeme očakávať 14. septembra 2018.

Fire Emblem: Three Houses

Hra Fire Emblem sa dočkala svojho oznámenia pre konzolu Nintendo Switch. Dočkáme sa jej na jar 2019 a pôjde o ťahovú stratégiu.

Fortnite

Jedna z najpopulárnejších multiplayerových battle royale hier súčasnosti prichádza na Nintendo Switch. Hra je zdarma na stiahnutie už teraz.

Hollow Knight

Ďalšia z populárnych indie hier vyšla počas prezentácie aj pre Nintendo Switch. Hra je dostupná spolu so všetkým obsahom, ktorý doteraz vyšiel.

Super Smash Bros. Ultimate.

Super Mario nedebutoval len s novou hrou, ale objaví sa aj v tejto perfektnej bojovke. V hre sa objaví každá z postáv tejto kultovej série vrátane Maria, Kirbyho, Bowsera, Donkey Konga, Sonica či Pikachua.

Splatoon 2 Octo Expansion

Ďalšie oznámenie sa týkalo datadisku pre hru Splatoon 2. DLC je dostupné už teraz. Nintendo zároveň oznámilo, že bezplatné aktualizácie pre túto hru môžeme očakávať až do konca roku 2018.

Killer Queen Black

Ďalšia z už známych hier bude tento rok dostupná pre Nintendo Switch. Na prezentácii sa pripomenula trailerom. Môžeme očakávať retro akciu v 2D svete.

Overcooked 2

Štúdio Team 17 medzi hernými nadšencami netreba dvakrát predstavovať. Toto herné štúdio stojí za legendárnou sériou Worms. Najnovšie prichádzajú na Nintendo Switch s pokračovaním vtipnej hry Overcooked. Hra bude dostupná od 7. augusta.

Daemon X Machina

Čo by to bolo za E3 keby nebola oznámená aspoň jedna hra s mech robotmi. Hra by mala podporovať aj kooperatívny režim a mala by prísť v roku 2019.

DragonBall FighterZ

Populárna hra DragonBall príde tento rok tiež na Nintendo Switch. Ide o ikonickú bojovú hru s tradičnou anime grafikou.

Pokémon

Čo sa týka sveta Pokémona, prezentácia Nintenda odhalila, že hry Pokemon Let’s Go Pikachu sa dočkáme 16. novembra 2018 a spolu s hrou bude dostupné špeciálne príslušenstvo Pokéball plus, ktoré pridá do hry postavu Mewa.

ZDROJ | Nintendo

Pozrite siMicrosoft na výstave E3 boduje najmä pokračovaniami perfektných hier

E3 2018 máme úspešne za sebou. Celkovo bolo oznámených skutočne množstvo zaujímavých titulov, ktoré potešili hráčov po celom svete. Ak by sme mali jednotlivé prezentácie porovnať, jednoznačným víťazom je určite Microsoft aj v kvantite aj kvalite oznámených titulov. Pre kompletný prehľad z E3 si prečítajte naše články, ktoré pokrývajú celú E3 2018 – EA, Microsoft, Sony, Ubisoft, Bethesda a Square Enix.

ZdrojKotaku,Nintendo

Komentáre k článku