e-Omnia – nová rodina elektrických bicyklov od najstaršieho výrobcu bicyklov

ZDROJ | Bianchi

e-Omnia je nová rodina štýlových elektrických bicyklov určených do mesta, ťažkého terénu či na trekovú jazdu. Prichádzajú od najstaršieho výrobcu bicyklov Bianchi.

Po dizajnovej stránke sú všetky tri modely vydarené a každý ponúka rôzne druhy úprav. Ako prvé si všimnete integrované svetlá, ktoré sľubujú viditeľnosť cyklistu do 100 metrov a pre ostatných by mal byť cyklista viditeľný až do 500-metrovej diaľky.

Mestský aj trekový model ponúka navyše stojan na batožinu. Všetky tri modely tiež disponujú kvalitným Bosch Performance CX motorom, ktorý ponúka krútiaci moment – 85 Nm. Výkon motora je 250 W.

ZDROJ | Bianchi

Bianchi pre záujemcov o tento bicykel ponúka detailný online konfigurátor, ktorý pripomína konfigurátor automobiliek. Viete si vybrať farebné spracovanie, typ sedadla či rôzne balíčky výbavy. Od toho sa samozrejme odvíja aj výsledná cena.

ZDROJ | Bianchi

Pozrite siBianchi E-SUV – sen každého milovníka elektrobicyklov

C Type

Prvým predstaveným modelom je C Type určený do mesta. Elektrický bicykel ponúka 500 Wh alebo 625 Wh batériu a dojazd až do 110 kilometrov na jedno nabitie. Cena začína na 3 320 €.

ZDROJ | Bianchi

T Type

Druhý model je vhodnejší aj mimo bežnej mestskej komunikácie a ponúka ideálnu alternatívu pre trekovú jazdu. Na výber je opäť 500 Wh alebo 625 Wh batéria či dokonca možnosť mať duálnu batériu, ktorá dokáže zvýšiť maximálny dojazd až na 195 kilometrov. Cena začína na 3 370 €. Pre záujemcov je tiež na výber plne-odpružený model FT-Type.

ZDROJ | Bianchi

X Type

Pre najnáročnejších je tu ešte horský bicykel, ktorý ponúka 500 Wh/625 Wh batériu, prípadne duálnu batériu ako pri T Type. Maximálny dojazd na jedno nabitie je 142 kilometrov, no takýto dojazd platí iba pri duálnej batérii. Cena začína na 3 450 €. Pre ešte náročnejších je k dispozícii plne-odpružený model FX-Type.

ZDROJ | Bianchi

ZdrojBianchi

Komentáre k článku