E-mobilita – nová rubrika na TECHBOX.sk

ZDROJ | Polestar

Už dávno sme sa v redakcii pohrávali s myšlienkou, aby na TECHBOX.sk bolo jasne odlíšiteľné, ktoré články sú venované novému fenoménu – elektrickej mobilite. Preto sme prelúskali články minulého roka a vybrali z nich všetky, ktoré sa týkajú e-mobility. Vďaka tomu ich teraz, ale aj v budúcnosti nájdete na jednom mieste, v hlavnom menu.

ZDROJ | Honda

Keďže sme len v minulom roku napísali okolo 370 článkov, ktoré sa venovali elektrickej mobilite, rozhodli sme sa, že tomuto novému trendu venujeme samostatnú rubriku. Dôvodom je i to, aby ste mohli články o tomto fenoméne na jednom mieste. V hlavnom menu TECHBOX.sk tak stačí kliknúť na e-mobilita.

Elektrická mobilita nie je označenie len pre elektrifikované automobily, ale aj autobusy, vlaky, motorky, mopedy, skútre, bicykle či elektrické kolobežky. Pod e-mobilitou si pokojne predstavte aj elektrické skútre na vodu, člny alebo veľké lode. V rubrike nájdete aj články o elektrifikovaných lietadlách či VTOL riešeniach, ktoré nás ešte len čakajú.

ZDROJ | Uber

Zabudnúť nesmieme ani na technológie, ktoré stoja za elektrickou mobilitou, vrátane batérií a ich najrôznejších riešení. A, samozrejme, aj nabíjačiek a nabíjacích staníc, bez ktorých by sa elektrifikované dopravné prostriedky nedokázali pohybovať.

ZDROJ | Tesla

Komentáre k článku