Dyson – ovládnite klímu vo vašom interiéri

ZDROJ | DysonDyson

Dyson Pure Hot+Cool Link je prienikom predchádzajúcich produktov. Vo vašom interiéri sa postará o stav klímy aj čistotu ovzdušia.

Počas tohto týždňa Dyson predstavil produkt, ktorý je prienikom predchádzajúcich troch – klimatizáciu Dyson Cool, ohrievač Dyson Heat a čistič vzduchu Dyson Pure Cool Link. S novým produktom, ktorý nesie názov Dyson Pure Hot+Cool Link môžete vo vašej domácnosti komfortne a ľahko kontrolovať klímu a čistotu okolitého prostredia.

Dyson
ZDROJ | Dyson

V konštrukcii produktu sa nachádza HEPA filter, ktorý dokáže filtrovať až 99,97% nečistôt v ovzduší vášho interiéru. Medzi filtrované nečistoty radíme aj peľ, plesne, baktérie ale aj nepríjemné pachy a znečistenie vzduchu pochádzajúce z vonkajšieho prostredia.

Pozrite siDyson Supersonic – sušič na vlasy za astronomickú cenu

Dyson
ZDROJ | Dyson

Pure Hot+Cool Link je môžne prostredníctvom domácej Wi-Fi siete pripojiť aj k mobilným aplikáciám. Aplikácie je možné inštalovať v rámci štandardných operačných systémov Android a iOS. Cez aplikáciu môžete sledovať stav klímy a čistoty ovzdušia a regulovať ich.

Pozrite siDyson Link – zmeria kvalitu ovzdušia v interiéri cez ventilátor

Dyson
ZDROJ | Dyson

Produkt by sa mal objaviť na oficiálnej stránke Dyson už 6.septembra 2016. Jeho cena by mala byť len 600 dolárov, v prepočte asi 532€. V ostatných internetových obchodoch by sa mal objaviť 18.septembra.

ZdrojDyson

Komentáre k článku