Dwayne Johnson ponúka ďalšie slúchadlá! Tentokrát absolútne bezdrôtové 

Spolupráca značiek Under Armour, JBL a herca Dwayne The Rock Johnson je bohatšia o ďalší kúsok do telocvične. Tentokrát sú to bezdrôtové štuple Project Rock True Wireless In-Ear headphones.

Čierne štuple do uší s logom zlatej hlavy býka Project Rock True Wireless In-Ear headpohones sú určené pre milovníkov fitnes centier. Pod technológiou UA Stormproof sa skrýva certifikácia vodotesnosti IPX7, teda voči vode a, samozrejme, potu.

ZDROJ | underarmour.com

Bluetooth slúchadlá majú charakteristický JBL zvuk, teda s výraznejšími basami pre väčšiu motiváciu, ktorý je však upravený podľa požiadaviek samotného herca. Dwayne The Rock Johnson mu dodal výkon, teda Project Rock True Wireless In-Ear headpohones sú hlasnejšie a basy majú ešte väčšie svaly.

ZDROJ | underarmour.com

Bionic Hearing poznáme už aj z iných JBL slúchadiel. Táto funkcia kombinuje Talk-Thru a Ambient Aware. Teda ak potrebujete komunikovať s trénerom alebo mať prehľad, o tom čo sa deje vo vašom okolí, funkcia dokáže stiahnuť hudbu na pozadie a zvýrazniť okolité zvuky a ruchy.

ZDROJ | underarmour.com

Batéria na jedno nabitie má vydržať 5 hodín, štýlové hliníkové púzdro výdrž predĺži na 20 hodín. Nabíjanie je pomocou microUSB kábla. V balení bude tiež obal bez batérie. Slúchadlá budú dostupné v priebehu tohto týždňa za cenu 265,15€.

Zdrojunderarmour.com,engadget.com

Komentáre k článku