Dvojtýždňový Black Friday Samsung – čo, kde a dokedy?

ZDROJ | Samsung

November si už bež nákupnej horúčky s menom Black Friday asi ani nevieme predstaviť. Každý obchod chce odmeniť svojich zákazníkov za ich vernosť počas celého roka a získať si ich priazeň aj v ďalšom období. Svoj Black Friday má aj Samsung. Potešia vás naozaj pekné zľavy.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Samsung patrí na Slovensku medzi najobľúbenejších výrobcov. Pre svojich zákazníkov spustil v značkových predajniach a na svojom e-shope akciu Black Friday. Vďaka nej môžete získať až 20 % zľavu na vybrané smartfóny a tablety.

Keď sme si na webe pozreli aktuálnu ponuku, našli sme napríklad zaujímavú cenu smartfónu Samsung Galaxy S10e za 529 eur. Okrem neho nás zaujali zlacnené zariadenia ako Galaxy S10, A50, A40, A30s ale aj tablet Galaxy Tab S5e.

Pozrite siSamsung Galaxy A40 – výdrž 2 dni a plnohodnotný Dual SIM

Samsung Galaxy S8 sa teraz dá kúpiť len za 349 eur. Ide síce už o dvojročný model, ale stále má postačujúci výkon a nestarnúci dizajn. Jednodocho za tú cenu sa rozhodne vyplatí.

ZDROJ | Samsung

Akcia Black Friday v Samsungu trvá len do konca novembra. Ak uvažujete o kúpe nového smartfónu, nemali by ste váhať s nahliadnutím do aktuálnej Black Friday ponuky Samsung. Vianoce už pomaly klopú na dvere a ceny sú skutočne výhodné.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku