Dual Music Player – podeľte sa o hudbu s priateľmi

ZDROJ | Sony

Takmer každý majiteľ iPhonu v ňom má množstvo skladieb, ktoré rád počúva, čo však robiť ak sa chcete podeliť o hudbu s priateľmi, ale obaja máte chuť na inú skladbu? Jednoduchým riešením môže byť aplikácia Dual Music Player.

 

Dual Music Player 7 Dual Music Player 8

Táto aplikácia totiž robí presne to, čo napovedá jej názov. Umožňuje totiž počúvanie dvoch skladieb naraz a navyše vám postačí len jeden pár slúchadiel. Aplikácia totiž vie púštať inú skladbu do každého z dvojice slúchadiel. Môžete tak veľmi jednoducho spríjemniť cestovanie, alebo čakanie priateľom bez toho, aby potrebovali mať vo svojom smartfóne hudbu. Tú totiž poskytnete vy.

 

Dual Music Player 6 Dual Music Player 5

Po otvorení aplikácie vás privíta jednoduché prostredie, v ktorom okamžite vidíte všetky skladby vo vašom iPhone. Bohužiaľ sa môže jednať len o skladby, ktoré máte nahraté priamo v iPhone, nie o skladby so streamovacích služieb, ako je Spotify a podobne. Následne si veľmi jednoducho môžete vytvoriť samostatný playlist pre pravé, aj ľavé slúchadlo.

Skladby máte rovnako, ako v prípade integrovaného prehrávača v iOS rozdelené podľa albumov, interpretov, alebo žánrov. Nechýba ani možnosť textového vyhľadávania skladieb, či automatická integrácia vami už vytvorených playlistov.

Dual Music Player 2 Dual Music Player 4

Pre obe slúchadlá si navyše môžete úplne separátne nastaviť aj ekvalizér. Na výber máte veľké množstvo nastavení ekvalizéra, ale samozrejme nechýba ani možnosť jeho prispôsobenia podľa vašich predstáv. Okrem toho si v aplikácii môžete nastaviť aj časovač, po ktorého uplynutí sa prehrávanie skladieb automaticky zastaví. Nechýba ani nastavenie náhodného prehrávania, alebo prehrávania iba jednej skladby.

Dual Music Player 9 Dual Music Player 3

Otravné sú však reklamy, ktoré aplikácia sporadicky zobrazuje na celú obrazovku. Keďže je zadarmo je pochopiteľné, že vývojár využil reklamy, privítal by som však možnosť ich odstránenia za mierny jednorázový poplatok. Inak je však Dual Music Player vydarenou aplikáciou, ktorú síce možno nebudete využívať každý deň, ale v prípade ak sa budete chcieť podeliľ o hudbu s priateľmi príde vhod.

Dual Music Player70%

Veľkosť:
11,2 MB
Platforma:
Apple iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Dual Music Player predstavuje jednoduchý spôsob, ako sa podeliť o hudbu s priateľmi aj v prípade ak máte iba jedny slúchadlá. Umožňuje totiž samostatné prehrávanie skladieb do ľavého a pravého slúchadla.

Komentáre k článku