DrawOnMap – nakreslite kamarátovi cestu k vám

Aj napriek tomu, že väčšina súčasných smartfónov má veľké množstvo aplikácií, ktoré umožňujú zdieľanie polohy a navigovanie do určitého miesta, niekedy je predsa len problém vysvetliť kde ste. Tu príde vhod naša dnešná aplikácia.

DrawOnMap iOS  - 1 DrawOnMap iOS  - 5

Ako už prezrádza názov aplikácie DrawOnMap jej úloha je pomerne jednoduchá. Môžete pomocou nej veľmi rýchlo označiť trasu k akémukoľvek cieľu.

Trasu pritom môžete priamo nakresliť na mape pomocou ikony ceruzky, prípadne ju obohatiť aj o rôzne ikony, ktoré označujú zastávky metskej hromadnej dopravy, alebo iné objekty, vhodné pre orientáciu.

DrawOnMap iOS  - 2 DrawOnMap iOS  - 3

Vo verzii zadarmo máte dostupné iba štyri základné značky pre nákupné centrum, reštauráciu, autobus, či školu. Pri všetkých značkách môžete veľmi rýchlo zmeniť ich popis, či nastaviť ich farbu.

Ak by ste pre navigáciu radi použili niektorú z ostatných značiek, budete si ich musieť priplatiť. Cena to však nie je závratná a všetky značky získate už za 0,99 €.

DrawOnMap iOS  - 6 DrawOnMap iOS  - 8

Samotná mapa pritom môže mať štandardné, hybridné, alebo čisto satelitné zobrazenie. Podobne ako tomu je v prípade zabudovanej aplikácie mapy, alebo aplikácie Google Mapy.

Následne potom ako takto vytvoríte mapku s presným popisom, navigačnými informáciami, môžete ju zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí, alebo pomocou akejkoľvek aplikácie vo vašom smartfóne.

DrawOnMap72%

Veľkosť:
3,7 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Jednoduchá aplikácia, ktorá vám umožní doplniť mapu o navigačné pokyny pre vašich priateľov. Jednoducho im pomocou šipiek a ikon nakreslíte cestu na miesto určenia.

Komentáre k článku