Doprajte si v Orangei viac s novými paušálmi Go a balíkmi Love

Orange má nové hlasové paušály Go s bohatšou nádielkou nielen volaní, ale najmä dát. Zároveň uviedol novú konvergentnú ponuku Love Fiber, ktorá reflektuje na vylepšenú televíziu Orange TV, ako aj paušály Go. Z nových ponúk si vyberie každý podľa svojich predstáv.

HLASOVÉ PAUŠÁLY PRE KAŽDÉHO

Je prirodzené, že pri využívaní mobilného telefónu niekomu stačí byť na dosah svojim blízkym s možnosťou volania za minimálny mesačný poplatok. Iní zasa využijú nádielku volaní a dát, aby mohli neobmedzene komunikovať s rodinou, priateľmi či kolegami. Aký paušál si však u svojho operátora vybrať? Ak sa pozriete na novú ponuku paušálov Orangeu, budete to mať jednoduché.

ZDROJ | Orange

Tak napríklad, už pri najmenšom paušále Go 5 € môžete v rámci poplatku mesačne pretelefonovať 50 minút a surfovanie po internete zvládnete s nádielkou 100 MB dát. A pritom si ešte môžete vybrať jedného zo svojich blízkych v sieti Orange, ktorému budete môcť volať neobmedzene. Ak ste na volanie či dátovanie náročnejší, no stále chcete s mesačným poplatkom zostať pri zemi, vieme ako na to.

S paušálom Go 10 € získate za dvojnásobný poplatok nielen dvojitú dávku – 100 minút, ale najmä 250 MB dát a tri čísla v sieti Orange pre nekonečné volania. To je čím ďalej tým lepšie, no nie? Ak radi posielate viac SMS alebo MMS správ, prídete si na svoje s doplnkovým balíkom 100 správ za 1 € mesačne, prípadne s nekonečnými správami za príplatok 2 € mesačne.

ZDROJ | Orange

Patríte k tým, ktorým je toto stále málo? Čo tak získať neobmedzené volania a správy za dvadsať eur mesačne? S paušálom Go 20 € získate volania nie len v sieti Orange, ale v rámci celého Slovenska, EÚ, do USA či Kanady. Paušály Go sú rovnako štedré aj po stránke dátovej. Veď pri najpredávanejšom paušále Go 30 €, s mesačným poplatkom 30 €, si už môžete dovoliť pozerať videá vo vysokom rozlíšení. So 4 GB to dáte ľavou zadnou.

No ak by vám predsa len ani to nestačilo, siahnite po najvyššom paušále Go 65 € s dávkou až 20 GB dát. S takouto nádielkou budete kráľmi dátovania, to vám garantujeme.

VEDELI STE, ŽE?
Skupinu Navzájom zadarmo si po novom môžu vytvoriť už aj majitelia paušálu Go 10 €. Stačí, ak si k paušálu Go 10 € aktivujete nekonečné volania v sieti Orange za 5 € mesačne.

BOHATŠIE BALÍKY LOVE

Balíky služieb Love, ktoré skvele kombinujú hlasový paušál, rýchly internet a digitálnu televíziu, už istotne poznáte. Veď aj na našich stránkach ste si o nich už mohli prečítať množstvo zaujímavých informácií. No viete, že Orange tieto balíky výrazne vylepšil? Ako povedal generálny riaditeľ Pavol Lančarič, Orange už dávno nie je iba mobilným operátorom. A vidieť to aj na novej ponuke služieb Love.

Nové balíky vopred nakombinovaných mobilných a fixných služieb máte teraz k dispozícii v štyroch variantoch. Ľahko si z nich vyberiete. Tak napríklad, najmenší Love 30 € so 100 minútami do všetkých sietí, s doplnkovou službou Neobmedzené volania v sieti Orange a k tomu 2 GB mobilných dát. Doma si pritom užijete optický internet Home Basic s downloadom 30 Mbit/s.

ZDROJ | Orange

Nesmieme zabudnúť ani na vylepšenú Orange TV vo variante Home Basic, aktuálne s ponukou 39 televíznych staníc. Pritom môžete získať dotáciu na zariadenie 60 € a ako bonus Balík HBO alebo kanál Orange Sport na tri mesiace zadarmo. A to je iba začiatok ponuky balíkov Love.

S ktorýmkoľvek z vyšších balíkov už môžete neobmedzene telefonovať a posielať SMS/MMS, pričom porcia dát mobilného internetu až do 20 GB vám umožní bezproblémové sledovanie videí či počúvanie hudby v mobile. V pohodlí domova si vychutnáte digitálnu televíziu s viac ako 80 stanicami a neobmedzený optický internet s downloadom až do 500 Mbit/s.

Ak túžite aj po novom zariadení, pritom to nemusí byť iba smartfón, ale kľudne i herná konzola, od operátora naň získate dotáciu do 240 €. Jedným z bonusov môže byť aj Orange Sport spolu s HBO na 24 mesiacov zadarmo. Záleží len na vás, ktorý z nových balíkov Love si vyberiete. Každý z vás si pritom môže do rodiny zobrať až tri ľubovoľné ďalšie hlasové paušály Go, ktoré budete mať so zľavou 25 % z mesačného poplatku.

ZDROJ | Orange

Balík služieb Love si môžete vyskladať aj podľa vlastných predstáv. Napríklad, ak už máte hlasový paušál v hodnote od 10 €, pri dokúpení fixnej služby vás Orange odmení 1 GB mobilných dát. No a čerešnička na záver. Ak využívate služby na optike, neprehliadnite novú doplnkovú službu na zvýšenie rýchlosti do 1 Gbit/s, ktorú si dokúpite už od 5 €/mesačne.

Ako sami vidíte, Orange stále napreduje so svojimi ponukami služieb. Po výraznom vylepšení a zvýšení dostupnosti televízie Orange TV aj cez satelit či internet prišli na rad nielen nové hlasové paušály Go, ale aj konvergentná ponuka Love, kombinujúca to najlepšie z mobilných a fixných služieb. A pritom nechýbajú ani rôznorodé atraktívne bonusy. Z ponuky Orangeu si opäť vyberie každý.

ZdrojOrange

Komentáre k článku