Dohliadač – všetky letáky už môžete mať aj na svojom iPhone

ZDROJ | Dohliadač.sk

Koncom minulého roka sme vám predstavili unikátnu slovenskú aplikáciu, ktorá slúži na sledovanie aktuálnych letákov. Aplikácia Dohliadač však v tej dobe bola dostupná len pre smartfóny s operačným systémom Android. To sa však nedávno zmenilo.

Dohliadac iOS 3 Dohliadac iOS 2

Aplikácia Dohliadač, ktorá je nadstavbou rovnomenného servera sa totiž konečne dostala aj na smartfóny s operačným systémom Apple iOS. Bohužiaľ majitelia smartfónov s operačným systémom Windows Phone môžu používať zatiaľ len internetovú stránku Dohliadač.sk.

Dohliadac iOS 5 Dohliadac iOS 6

Pozrite siDohliadač.sk – všetky letáky priamo vo vašom Androide a to priamo zo Slovenska

Dohliadač pre iOS funguje rovnako ako jeho verzia pre Android. V jedinej aplikácii tak získate letáky obchodných reťazcov ako je Tesco, Lidl, Kaufland, Billa a množstvo iných. Letáky jednotlivých reťazcov si môžete prezerať samostatne. Namiesto listovania v obrovských letákoch, ktoré vám chodia do schránky si ich môžete kedykoľvek pozrieť vo svojom smartfóne.

Dohliadac iOS 9 Dohliadac iOS 4

Samozrejme tovar môžete aj priamo vyhľadávať, teda nájsť aktuálne akcie napríklad na mlieko, domáce potreby, malú elektroniku, drogériu a iné kategórie tovaru. Úplnou vychytávkou je však možnosť vytvárania si nákupného košíku, v ktorom hneď vidíte aj to, koľko ste oproti štandardným cenám ušetrili.

Dohliadac iOS 10 Dohliadac iOS 7

Samozrejmosťou je mapa, na ktorej vidíte najbližšie obchody vo vašom okolí. Poteší však aj priame vyhľadávanie tovaru, či jeho sledovanie. Ak cena tovaru, ktorý sledujete klesne, aplikácia Dohliadač vás na to automaticky upozorní.

Od nášho posledného kontaktu s aplikáciou Dohliadač, prešla táto komplexná služba poriadny kus cesty a aktuálne ponúka skutočne zaujímavú alternatívu, ako sa o akciách dozvedieť. Vďaka tejto aplikácii tak môžete pri nákupe ušetriť nemalé prostriedky.

Dohliadač.sk87%

Veľkosť:
7,2 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší, iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Vynikajúca slovenská aplikácia, ktorá si aj napriek kompletnosti prehľadu akciových ponúk 20-tich supermarketov, hypermarketov a drogérii na Slovensku ponecháva jednoduché a intuitívne ovládanie.

Komentáre k článku