Do Xbox Game Pass mieri prvý Skate, Katamari, aj kolekcia Microsoft Solitaire

ZDROJ | Microsoft

Leto s predplatnou službou Xbox Game Pass na rozdiel od PlayStation Plus nebude úplne v znamení uhorkovej sezóny, ale skôr v znamení nostalgie. Do služby totiž mieri obľúbený prvý diel série Skate, Katamari Damacy Reroll, ako aj legendárny Microsoft Solitaire.

Curse of the Dead Gods

od 5. augusta – Cloud, PC a konzoly Xbox

Roguelike spojený s poctivou dungeonkov vás vezme do prekliateho sveta pretkaného tmavými chodbami plnými krvilačnými nepriateľmi. Curse of the Dead Gods od štúdia Passtech Games dorazí do herného predplatného Xbox Game Pass už dnes, len 6 mesiacov po oficiálnom vydaní hry.

Dodgeball Academia

od 5. augusta – Cloud, PC a konzoly Xbox

Hra Dodgeball Academia je na prvý pohľad akoby vystrihnutá z Cartoon Network a to nielen vizuálom, ale aj energickosťou. V praxi ide o športové RPG, v ktorom sa ocitnete v koži Otta, študenta a hráča vybíjanej, ktorý chce byť podobne ako Ash z Pokémonov ten najlepší v lige. Podarí sa vám to?

Katamari Damacy Reroll

od 5. augusta – Cloud, PC a konzoly Xbox

Ak ste si ešte nikdy neskúsili zaváľať guľu v Katamari, neviete o čo prichádzate. Pokračovanie obľúbenej série ešte z dôb PlayStation 2 je späť v krajšej grafike, s novým svetom a novými úrovňami, už dnes aj v ponuke Xbox Game Pass.

Lumines Remastered

od 5. augusta – Cloud, PC a konzoly Xbox

HD remaster z roku 2018, ktorý by si už možno zaslúžil ďalší remaster do 4K UHD… Lumines Remastered nie je žadnou novinkou, pre tento mesiac skôr hrou do počtu. Ak vás však remaster legendárnej puzzle hry Lumines od Tetsuya Mizuguchiho doteraz obchádzal, dnes večer budete mať ideálnu príležitosť napraviť to.

Skate

od 5. augusta – konzoly Xbox

Electronic Arts usilovne pracuje na novom pokračovaní (alebo reštarte?) série Skate, na ktoré si ale ešte zopár mesiacov určite počkáme. Medzitým si môžete zaspomínať na prvý a dnes už naozaj legendárny diel série Skate pôvodne vydaný ešte v roku 2007. V ponuke Game Pass už od dnešného večera.

https://youtu.be/-53C6963x1M

a ešte teaser na pripravované pokračovanie:

Skate 3

od 5. augusta – Cloud

Skate sem, Skate tam… Tretí diel už nájdete v ponuke Xbox Game Pass s EA Play nejaký ten mesiac, od dnes si ho ale budete môcť zahrať už aj cez cloud na vašom smartfóne, tablete alebo počítači.

https://youtu.be/xhWPSb0XBFU

Starmancer (Preview)

od 5. augusta – PC

Máte chuť na 3D pixel-artový pobyt vo vesmíre? Starmancer vás vezme do budúcnosti, v ktorej živelná katastrofa dohnala ľudstvo k úniku na vesmírnu stanicu. Keď sa na jej palube prebudíte vy, nájdete ju v zúboženom stave, ukotvenú vo zvláštnom solárnom systéme plnom cudzích vesmírnych frakcií, aliancií a nových technológií. Už dnes v ponuke Game Pass na PC.

Art of Rally

od 12. augusta – Cloud, PC a konzoly Xbox

Niektoré pretekárske hry sa neberú vážne, iné vás potrescú aj za ten najmenší šoférsky prešľap. Pri sledovaní traileru na Art of Rally vám je asi okamžite jasné, do ktorej kategórie tento nový prírastok do knižnice Xbox Game Pass patrí… Oddýchnite si za volantom ikonických rally áut zo 60. rokov, už 12. augusta na PC, Xboxe a Cloude.

Hades

od 13. augusta – Cloud, PC a konzoly Xbox

Prebojujte sa z mýtického podsvetia a porazte boha mŕtvych v novom počine od tvorcov takých peciek, ao Bastion, Transistor alebo Pyre. Ich herný podpis je skutočne nezameniteľný a ak sa vám páčila ich predchádzajúca tvorba, v hre Hades sa budete cítiť ako doma.

Microsoft Solitaire Collection: Premium Edition

od 17. augusta – PC

Vedeli ste, že Microsoft Solitaire patrí do prvej desiatky najhranejších videohier na svete? Na konte má už viac ako 400 miliónov hráčov! Edícia Premium, ktorá už 17. augusta pribudne do knižnice Game Pass, vám umožní užiť si ju bez reklám a navyše aj so špeciálnym tematickým balíkom tejto služby.

Microsoft na záver tohtomesačnej nádielky pre Xbox Game Pass potvrdil, že už 10. augusta do služby pod záštitou predplatného EA Play začnú pribúdať aj pretekárske tituly štúdia Codemasters, ktoré si nedávno vzala pod svoje krídla práve spoločnosť Electornic Arts. Konkrétne budú v službe stabilne dostupné hry Dirt 4, Dirt Rally, Dirt Rally 2.0, F1 2020 a Grid.

ZdrojMicrosoft

Komentáre k článku