Dnes máš poslednú šancu zažiť Samsung Galaxy Note 10 a vyhrať ho!

Ak si fanúšik legendárnych smartfónov Samsung Galaxy Note s unikátnym perom S Pen, máš dnes poslednú šancu byť pri uvedení noviniek Samsung Galaxy Note10/Note10+ na Slovensku. Navyše smartfón môžeš aj vyhrať! Neváhaj a zapoj sa do našej súťaže.

Najnovší prírastok do rodiny Note, ktorá je výnimočná nielen top hardvérom, ale najmä unikátnym perom S Pen, je k dispozícii v dvoch verziách. Vybrať si teraz môžeš Samsung Galaxy Note10 so 6,3 palcovým displejom, alebo vačší model Samsung Galaxy Note10+ s až 6,8 palcovým Infinity-O displejom.

Obe novinky pritom patria na súčasnú špičku ponuky nielen u Samsungu. Hlavný fotoaparát má až trojicu objektívov, no nebol by to smartfón série Note, keby nemal stylus. Novinkou S Pen v Samsung Galaxy Note10 sú tak tzv. Air Actions, ktoré ti umožnia ovládať smartfón gestami. Pomocou S Pen je tak vo fotoaparáte možné diaľkovo nielen vytvoriť fotografiu, či spustiť video, ale napríklad aj prepínať medzi režimami fotoaparátu/videa, prepínať medzi prednou a zadnou kamerou či zoomovanie.

Ak si fanúšikom zariadení Note a chceš zažiť nový Samsung Galaxy Note10/Note10+, zapoj sa do našej súťaže. Už v stredu 21. augusta 2019 o 18.30 hod ťa zoberieme na oficiálne predstavenie týchto noviniek na Slovensku, ktoré bude v Bratislave. Nielenže spoznáš nášho šéfredaktora osobne, ale budeš mať šancu byť medzi prvými pri novom zariadení Note najnovšej generácie a dokonca môžeš Samsung Galaxy Note10 počas oficiálneho predstavenia na Slovensku aj vyhrať a rozbaliť si ho!

Ak máš v stredu večer čas a vieš prísť do Bratislavy, zapoj sa do našej súťaže najneskôr dnes do polnoci! Sleduj svoj e-mail, lebo už zajtra ráno možno napíšeme práve tebe, že ideš s nami :)

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite siVieme, kto s nami ide na uvedenie Samsung Galaxy Note10 na Slovensku. Si to ty?

Komentáre k článku