DJI Phantom 3 si poradí už aj so 4K videom

ZDROJ | B&H

Ak ste sa niekedy zaujímali o drony všeobecne, určite ste už narazili na spoločnosť DJI, ktorá patrí k popredným výrobcom týchto novodobých hračiek. Posledným prírastkom do rodiny lietajúcich produktov od DJI je inovovaný model Phantom 3 4K.

DJI Phantom 3 4K 02
ZDROJ | B&H

Pozrite siPhantom 3 Standard je najdostupnejším dronom od DJI

Samozrejme základnou zmenou oproti predchodcovi je pridanie možnosti natáčania UHD videa pri 30 fps. DJI Phantom 3 4K na to používa 1/2,3″ CMOS snímač Sony EXMORE. Za nutnosť je možné v tomto prípade považovať troj-osú stabilizáciu. Okrem videí je však DJI Phantom 3 4K schopný zaznamenávania fotografií v maximálnom rozlíšení 12 Mpx.

DJI Phantom 3 4K 03
ZDROJ | B&H

Na jedno nabitie vydrží DJI Phantom 3 4K vo vzduchu 25 minút, pričom zostávajúcu energiu si môžete pozrieť prostredníctvom mobilnej aplikácie Go. Samozrejme nechýba automatické pristátie a vzlet, ako aj stabilizačné systémy. Ak sa vám už nebude chcieť kontrolovať drona prostredníctvom aplikácie, môžete využiť možnosti automatického inteligentného letu.

DJI Phantom 3 4K 04
ZDROJ | B&H

DJI Phantom 3 4K 05

Nový DJI Phantom 3 4K je v podstate cenovo dostupným dronom, ktorý je schopný natáčania 4K videa. Jeho cena je totiž pomerne prijateľných 799 USD a kúpiť si ho môžete priamo na stránkach DJI.

ZdrojDJI

Komentáre k článku