DJI Osmo+ vám chce vytvoriť dokonalé zábery

ZDROJ | DJI

Spoločnosť DJI, ktorá sa venuje kvalitným kamerovým dronom, má vo svojom portfóliu aj špeciálny držiak na smarfón DJI Osmo+. Ponúkne 7x zoom a kvalitný stabilizátor.

https://www.youtube.com/watch?v=tJZzgNwLoNA

DJI Osmo+ nie je novým produktom, ale jedná sa o vylepšenú verziu predchádzajúcej verzie držadla Osmo. DJI Osmo+ sa však môže pochváliť 7x digitálnym priblížením a 3,5x optickým priblížením, čím sa mu pridáva na hodnote.

Držadlo však nie je iba klasická selfie tyčka, ale disponuje aj Zenmuse X3 kamerou, ktorú DJI väčšinou montuje na svoje drony.

Pozrite siDJI Zenmuse Z3 – prvá UHD kamera pre drony s optickým zoomom

Osmo+
ZDROJ | DJI

Do držadla si viete samozrejme umiestniť svoj smartfón a držadlo vám ho automaticky natočí najlepším smerom.

Rozlíšenie kamery je 12,4 Mpx s 1/2.3″ Sony Exmor R CMOS senzorom. Kamera natáča v rozlíšení Ultra HD 4K. Kapacita batérie je 1 225 mAh.

Osmo+ 1
ZDROJ | DJI

Držadlo sa zároveň môže pochváliť stabilizačným systémom, ktorý dokáže zredukovať roztrasenosť pri rýchlych pohyboch. DJI Osmo+ sa vie automaticky otáčať podľa smeru snímania, takže sa ideálne hodí aj pre fotenie a natáčanie selfie.

Kamera dokáže snímať aj v špeciálnom „motion timelapse“ móde, kde si nastavíte smer pohybu a zvolíte miesto natáčania. Kamera vám vytvorí časozberné video, ktoré nebude statické, ale bude sa v pomalom pohybe pohybovať zvoleným smerom.

Osmo+ 2
ZDROJ | DJI

Pozrite siDJI Phantom 4 dokáže sledovať ľudí a vyhýbať sa prekážkam

Cena vás pravdepodobne nepoteší, keďže DJi si za Osmo+ pýta 650 dolárov. Nebyť vysokej ceny, DJI Osmo+ je ideálnym doplnkom v kamerovom portfóliu produktov, keďže sa hodí ako menšia náhrada akčných kamier.

Osmo+ 4
ZDROJ | DJI

ZdrojDJI

Komentáre k článku