Disney+ je od dnes dostupný, pre nás ale ani s VPN a PayPalom

Spoločnosť The Walt Disney Company dnes oficiálne spustila svoju už dávnejšie ohlásenú streamovaciu službu Disney+. Nedalo nám to a vyskúšali sme službu aktivovať s použitím VPN a PayPal účtom. Nepomohlo. VPN síce Disney+ nevylučuje, cez platobnú bránu sa ale nedostanete.

Pozrite siV novembri to môžu všetky streamingy zabaliť, príde Disney+ s top obsahom

https://youtu.be/vcr-u5ot0Xg

Pozrite siVšetko o Apple TV+ – od aktivácie až po plnohodnotný zážitok

Disney+ má byť najzaujímavejšou streamingovou platformou. Po tom, čo Apple ukázal svoj vybrakovaný Apple TV Plus, od Disney+ s cenou len o čosi vyššou (6,99 USD mesačne) sa očakáva podstatne viac. Viac aj toho ponúkne, veď štúdiá patriace pod hollywoodskeho giganta majú neskutočné množstvo multimediálneho obsahu a ďalší sa chystajú tvoriť.

Už koncom septembra sme poznali desiatky titulov a ďalšie nové a nové budú už len pribúdať.

Pozrite siHBO Max budúci rok poriadne zavarí Netflixu, ale i Amazonu, Apple a Disney

Disney+ sme preto chceli vyskúšať aj my, hoci v Európe si ho okrem UK a Holandska nezapnete. VPN je teda nutnou voľbou. A hoci sa nám podarilo dostať sa cez všetky možné registrácie, zastavila nás platobná brána, kde nepomohol ani PayPal účet. Aj v tom totiž Disney+ našlo použitie kreditnej karty zo Slovenska, resp. Nemecka a platbu odmietlo akceptovať.

Pozrite siČo je to VPN, na čo slúži a kto túto službu ponúka?

Škoda. Plusom však je, že VPN Disney+ zatiaľ nevypína a je teda už len nutné nájsť spôsob, ako pri registrácii vyplniť platobné informácie z niektorých z podporovaných krajín. Ak poznáte spôsob, ako legálne získať platobné údaje, teda kartu, z niektorej z aktuálne spustených krajín, dajte nám o tom vedieť v diskusii pod článkom.

Komentáre k článku