Discovery a Google pripravili cestovateľskú sériu vo virtuálnej realite

ZDROJ | DiscoveryVR/YouTube

Discovery spolupracuje s Google na cestovateľskej sérii vo virtuálnej realite, ktorá mapuje život, miestne zvyky a tradície na celej Zemi.

https://www.youtube.com/watch?v=FeGYlnDPugM

Pozrite siGoogle Daydream 2.0 – virtuálna realita na druhú

Vzájomná spolupráca oboch spoločností vyústila do zaujímavého projektu, ktorý momentálne zahŕňa 38 epizód série, pomenovanej Discovery TRVLR. V jednotlivých častiach budú mať diváci možnosť postupne navštíviť všetky kontinenty sveta, Severnú a Južnú Ameriku, Afriku, Austráliu, Áziu, tiež Európu ale aj Anktartídu.

ZDROJ | DiscoveryVR.com

Pozrite siJe pre nás virtuálna realita nebezpečná?

V prvej sezóne tohto cestovateľského dobrodružstva budeme môcť vidieť Auckland, Hanoj, Mexico City, Jerevan, Kapské mesto, La Paz a Antarktídu. Počas tohto putovania sa stretneme s guruami, zábavnými umelcami, renegátmi a prieskumníkmi, ktorí prekračujú hranice svojich kultúr.

ZDROJ | DiscoveryVR.com

témaVirtuálna realita – boom či bublina?

Všetky epizódy série Discovery TRVLR sú nasnímané ako 360° obsah. K dispozícii budú výhradne v službe YouTube, prostredníctvom headsetu Google Daydream a kartónových okuliarov Cardboard v aplikáciách iOS a Android. Taktiež ich bude možné sledovať prostredníctvom webu DiscoveryVR.com.

Táto zaujímavá VR séria Discovery TRVLR bude spustená 3. novembra 2017.

ZdrojDiscovery VR

Komentáre k článku