Denon prináša soundbar Home Sound Bar 550 s Dolby Atmos

ZDROJ | Denon

Denon na CES 2021 rozšíril svoju ponuku o zvukový panel Home Sound Bar 550. Jeho šesť reproduktorov má poskytnúť nevšedný hudobný zážitok.

Soundbar dokáže fungovať samostatne, ako bažný hudobný systém, alebo spolu s ďalšími bezdrôtovými reproduktormi Denon Home. Ponúka podporu AirPlay 2 a Alexa, ktoré môžete ovládať pomocou integrovaných mikrofónov.

ZDROJ | Denon

Soundbar má kompaktné rozmery a dĺžku 25 palcov, zmestí sa teda pod takmer akýkoľvek televízor. O kvalitný zvuk sa starajú dva 19 mm výškové meniče a štyri 55 mm širokopásmové reproduktory. Basové tóny dopĺňajú tri pasívne žiariče. Soundbar ponúka 3D zvuk s Dolby Atmos a DTS: X.

ZDROJ | Denon

Konektivita je zabezpečená bezdrôtovými technológiami Wi-Fi 5, Bluetooth a HEOS. Ďalej je tu 4K HDMI port, digitálny optický port, USB-A port, LAN konektor a 3,5 mm AUX vstup.

ZDROJ | Denon

Home Sound Bar 550 umožňuje bezdrôtové streamovanie z hudobnej knižnice používateľa, alebo streamovacích služieb ako napr. Amazon Music, Apple Music, Deezer, Spotify či Tidal.

 

ZDROJ | Denon

Funkcia Rýchly výber (Quick Select), ktorá sa nachádza na diaľkovom ovládači ale aj v appke Heos umožňuje vytvárať predvoľby pre internetové rozhlasové stanice alebo preferovaný zdroj a rôzne režimy počúvania.

Ovládanie je možné aj priamo na soundbare. Keď sa vaša ruka priblíži k zariadeniu, rozsvieti sa ovládací panel a uľahčí vám prepínanie skladieb, reguláciu hlasitosti a pod.

Soundbar Denon Home Sound Bar 550 sa začne predávať v polovici februára za 649 eur.

ZdrojDenon

Komentáre k článku