Denník N a TECHBOX.sk nadviazali spoluprácu

Najkomplexnejší technologický portál o IT, spotrebnej elektronike a gadgetoch TECHBOX.sk, od 27. februára 2015 zmenil svoju doménu na techbox.dennikn.sk. Po vzájomnej dohode o spolupráci vydavateľstiev N Press, s.r.o. a BCmobil.sk, s.r.o tak vzniká partnerstvo, ktoré prinesie zaujímavý obsah pre ešte väčšie množstvo čitateľov.

Dennik N

„Vďaka spojeniu s TECHBOX-om budeme môcť čitateľom ponúknuť množstvo nového kvalitného obsahu z oblasti technológií a komunikácie, ktorý doteraz v Denníku N chýbal,“ povedal Tomáš Bella, spoluzakladateľ Denníka N zodpovedný za online aktivity denníka.

TECHBOX

Denník N sme vnímali ihneď po spustení ako unikát na slovenskom internete. Nezávislý prístup a odbornosť patria k jeho najväčším prednostiam, podobne ako v redakcii TECHBOX.sk. V spolupráci vidíme nielen veľkú výzvu posúvať sa v kvalite obsahu a čítanosti ďalej, ale aj možnosť zvýšiť obsahovú stránku rekordne rastúceho Denníka N. V TECHBOX.sk budeme robiť všetko pre to, aby naďalej ponúkal obsahovo zaujímavé články pre čitateľov TECHBOXu aj pre čitateľov Denníka N.,“ vyhlásil Števo Porubský, šéfredaktor portálu TECHBOX.sk.

TECHBOX a Dennik N

Spolupráca oboch strán bude prebiehať hlavne v on-line aktivitách, pričom TECHBOX.sk bude dostupný výhradne pod doménou techbox.dennikn.sk. Vydavateľstvá N Press, s.r.o. a BCmobil.sk, s.r.o. budú aj naďalej fungovať ako samostatné právnické osoby bez majetkového prepojenia. Portál vydávaný na doméne techbox.dennikn.sk tak ostáva vo vlastníctve vydavateľstva BCmobil.sk, ktoré je zodpovedné aj za obsah portálu po všetkých stránkach. Predaj reklamných služieb realizujú obe vydavateľstvá samostatne.

Hlavným cieľom spolupráce Denníka N a TECHBOX.sk je najmä vzájomná obsahová podpora, zvyšovanie návštevnosti a budovanie dobrého mena pre obe strany.

 

Foto: Denník N, TECHBOX

Komentáre k článku