Delfast Top 3.0 – pokračovanie elektrickej motorky so slušným dojazdom

ZDROJ | Delfast

Delfast je mladá ukrajinská značka, ktorá svoj prvotný úspech zaznamenala na Kickstarteri. Najnovšie predstavila model Delfast Top 3.0, ktorý ponúka veľmi dobrý dojazd.

Elektrické motorky, elektrické bicykle či hybridy medzi bicyklami a motorkami sú čoraz populárnejšie. Dokazuje to aj firma Delfast, ktorá predstavuje už tretí model populárnej motorky s výborným dojazdom.

ZDROJ | Delfast

Pozrite siDelfast Prime 2.0 – elektrický bicykel s dojazdom takmer 400 kilometrov

O motorke Delfast sme prvýkrát informovali ešte pred tromi rokmi, kedy prvý model lákal na zaujímavý dizajn a dojazd až 380 kilometrov. Firma vtedy prekonala rekord zapísaný v Guinessovej knihe s komerčne predávaným bicyklom s najdlhším dojazdom. Nasledoval Delfast Prime 2.0, ktorý tento dojazd ešte prekonal a dostal sa na hranicu 394 kilometrov. Delfast Prime 2.0 však disponoval aj pedálmi a reťazou, takže skôr išlo o hybrid elektrického bicykla a motorky.

Najnovší model Delfast Top 3.0 si zachoval charakteristický dizajn. Motorka ponúka maximálnu rýchlosť 80 kilometrov za hodinu a dojazd 322 kilometrov na jedno nabitie čo je stále veľmi slušné číslo. Nechýbajú LED svetlá, farebný displej s podpornou aplikáciou pre smartfón a zabudované GPS spolu so systémom proti krádeži.

ZDROJ | Delfast

Pozrite siDelfast – elektrická motorka z Kickstarteru s dojazdom 380 kilometrov!

Motorka Delfast Top 3.0 tiež disponuje 3 000 W motorom 3 200 mAh Panasonic batériou. Hmotnosť motorky je 69,9 kg a nosnosť je 135 kilogramov. Na rozdiel od reťaze dostala novinka remeň, ktorý by mal zabezpečiť dlhšiu životnosť.

Cena motorky Delfast Top 3.0 je 6249 €. V rámci predobjednávkového bonusu si ju môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu 5 299 €. Na oficiálnej stránke firmy je tiež možnosť zaplatiť polovicu teraz a polovicu až po prevzatí. Očakávaná výroby motorky je naplánovaná na august 2020. K dispozícii je v rámci doplnkovej výbavy aj zadný nosič, kufor či dokonca príves.

ZdrojDelfast

Komentáre k článku