Defend Your Life – zničte všetky nepriateľské vírusy

Dnešná časť venovaná aplikáciám a hrám bude trošku iná. Neprinášame vám totiž tip na hru, ktorú si môžete stiahnuť, ale tip na unikátnu hru, ktorá ešte len bude uvedená a na jej vývoji pracuje našim čitateľom pomerne známe štúdio Alda Games.

Defend Your Life

Pozrite si detaily pripravovanej hry Defend Your Life

Vývojárske štúdio Alda Games už istotne poznáte z úspešných titulov Zachráň šneka, alebo Sýrový svět. Ich najnovší počin sa radí do žánru „tower defence“ a bude nostalgickou spomienkou na seriál Bol raz jeden život. Ako už určite správne predpokladáte nová hra Defend Your Life sa bude odohrávať v ľudskom tele, kde sa životne dôležité orgány stanú bojiskom. Vašou úlohou bude ochrániť ich pred nájazdmi nepriateľských vírusov a baktérií. Hra bude obsahovať 15 samostatných úrovní v nádhernej grafike s množstvom animácií. Vývojári však už teraz rátajú s pribúdajúcimi úrovňami.

Defend Your Life

Hráči si v hre otestujú svoje taktické a strategické myslenie v boji proti 20-tim druhom nepriateľských jednotiek, pričom súčasťou hry je aj kompletná encyklopédia poskytujúca údaje o každej jednotke vo vzťahu k hre. Vydanie novej hry Defend Your Life je naplánované na máj a okrem smartfónov s operačným systémom Apple iOS bude dostupná aj pre Google Android a Windows Phone.

Defend Your Life

Defend Your Life

Hodnotenie: neznáme

Veľkosť: neznáma

Cena: neznáma

Foto: Alda Games

Komentáre k článku