DCube – vytvorte si svoj vlastný blockchain projekt od základov

Slovenská firma DECENT predstavila blockchain inkubátor, ktorý umožní vytvoriť si vlastný blockchain projekt od úplných začiatkov. DCube je platforma, ktorá je dostupná zdarma pre všetkých.

DCube Incubator slúži ako platforma určená na financovanie či ako centrum, kde môžete získať nové kontakty pre svoj budúci projekt, ktorý bude bežať na blockchaine.

ZDROJ | DECENT

Pozrite siDECENT začal spolupracovať so streamovacou službou Muvi

Platforma DCube je určená pre vývojárov, študentov a začínajúcich podnikateľov, ktorí chcú rozbehnúť svoj ambiciózny projekt, no nevedia ako na to.

Služba využíva blockchain od firmy DECENT – DCore. Ide o ideálne virtuálne miesto, kde môžu vznikať budúce blockchain start-upy.

DCube zároveň ponúka technickú konzultáciu s odborníkmi či marketingové poradenstvo. To všetko za podpory komunity, ktorá sa na tejto platforme tvorí.

ZDROJ | DECENT

Firma DECENT stojí za viacerými úspešnými projektami. Za zmienku stojí napríklad nedávny charitatívny projekt Token4Hope, ktorý funguje na blockchaine od DECENTU alebo partnerstvo so streamovacou službou Muvi.

Okrem týchto aktivít, organizuje DECENT aj hackathony po celom svete. Začiatkom mája bude najbližší hackathon v Singapure a už teraz sme zvedaví, aké odvážne projekty sa podarí vymyslieť.

ZDROJ | Decent

Pozrite siToken4Hope – darujte peniaze na charitu už aj pomocou slovenského blockchainu

Čo sa týka financovania, nejde o crowdfunding, ale o podporu zo strany DECENTU a ich siete venture capital firiem či tzv. anjelských investorov, ktorí investujú samostatne.

Pokiaľ vás DCube inkubátor zaujal, môžete sa prihlásiť na platformu cez oficiálnu DCube stránku, ktorá má za cieľ spájať mladé talenty a budovať vzťahy so spoločnosťami, univerzitami či ďalšími kreatívnymi hubmi. Pre zapojenie do projektu musíte predstaviť v dotazníku váš projekt a potenciálne problémy či výzvy s ním spojené.

ZdrojDCube Incubator

Komentáre k článku