Darts of Fury – najkrajšie digitálne šípky pre smartfóny

Klasické hádzanie šípok na terč sme vo videohernej histórii videli už nespočetne krát. Mobilná hra Darts of Fury však patrí medzi tie najkrajšie, pričom k tomu pripája zábavný režim pre viac hráčov.

https://youtu.be/u-MbCRHVSiE

Mobilná hra Darts of Fury má svoje základy postavené na jednoduchej hre, ktorá nechýba v žiadnom bežnom podniku, ale ani na profesionálnych športových šampionátoch. Štúdio Yakuto dokázalo preniesť túto inak celkom nezáživnú hru do krásneho vizuálu, vďaka ktorému hra pripomína zábavnú televíznu súťaž.

Svoju schopnosť v hádzaní šípok na terč si navyše môžete porovnať s hráčmi z celého sveta. V režime pre viacerých hráčov sa pokúsite triafať správne čísla, aby ste sa dostali na nulu, alebo na vrchol hory skôr, než váš súper. V skutočnosti síce nejde o multiplayer v reálnom čase a v zápasoch hráte iba proti záznamom z hier ostatných hráčov, no hra je vďaka tomu plynulá a nehrozí, že by sa váš súper počas hry pozabudol alebo stratil pripojenie k hre.

Pozrite siPrince of Persia : Escape – návrat klasiky v mobilnej verzii

Hra je rozdelená do dvoch režimov, League a Battle. V oboch prípadoch ide o spomínaný súboj s inými hráčmi, no v prvom prípade je vašim cieľom dostať sa z 201 bodov na nulu, pričom postupne zvyšujete vašu úroveň a v druhom prípade sa musíte ako prví nazbierať určitý počet bodov, pričom sú v stávke virtuálne mince oboch hráčov.

Tieto mince zároveň slúžia na kúpu lepších a krajších šípok. Okrem toho sú virtuálnym platidlom aj zelené diamanty, ktoré sa kupujú priamo za reálne peniaze alebo ich môžete získať za plnenie úloh. Súčasťou hry sú aj modré vstupenky, ktoré slúžia na začatie každej hry v lige. Vstupenky dostávate priebežne počas hry, no za 200 diamantov si môžete zakúpiť 60-minútový neobmedzený vstup do zápasov.

Darts of Fury je plne hrateľná a zábavná hra aj v prípade, že do nej nechcete vraziť ani cent. Vďaka zápasom proti ostatným hráčom, ale aj vďaka skvelému grafickému spracovaniu, pôsobí hra živo a perfektne sa hodí ako na príležitostné hranie, keď potrebujete zabiť pár minút času.

Darts of Fury84%

Veľkosť:
201,3 MB
Platforma:
iOS 8.0 alebo novší, Android 4.4 alebo novší
Cena:
0,00 €

Darts of Fury prenáša klasické hádzanie šípok na terč do digitálnej podoby s vydareným vizuálom a možnosťou hry proti hráčom z celého sveta.

Komentáre k článku