Dá sa to aj inak – Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi tento týždeň predstavilo množstvo noviniek. Okrem vlajkových lodí v podobe Mi 11, 8-palcového skladacieho smartfónu či smart náramku Mi Smart Band 6 si pozornosť zaslúži aj Full HD projektor.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro ponúkne rozlíšenie 1 920 x 1 080 pixlov pre projekciu v uhlopriečke 60 až 120 palcov. O obraz sa stará 0,47-palcový DMD čip schopný vyžarovať maximálne 1 300 lúmenov s rýchlym zaostrovaním do 2 sekúnd pomocou ToF senzoru. Nechýba podpora HDR10.

ZDROJ | Xiaomi

Novinka s netradičným dizajnom prináša šikovný softvér, ktorý umožní všesmerovú korekciu lichobežníkového skreslenia na premietanie obrazu do požadovaného obdĺžnika na stenu.

Pozrite siVyskúšali sme maličký projektor a 4K Ultra HD TV od Xiaomi a ostali sme nadšení

Zážitok umocnia dva vstavané 10-wattové reproduktory s DTS-HD a Dolby Audio. Xiaomi prináša zaujímavú možnosť využitia projektoru ako Bluetooth reproduktor, ku ktorému sa pripojíte napríklad zo smartfónu a môžete si do neho streamovať svoje obľúbené piesne.

ZDROJ | Xiaomi

Mi Smart Projector 2 Pro má integrovaný systém Android TV 9.0. Pre používateľov to znamená ľahkú orientáciu v známom prostredí a možnosť sťahovania užitočných aplikácií. V projektore je 16 GB eMMC pamäť.

Poteší aj konektivita, k projektoru sa pripojíte cez HDMI 2.0, dva USB 2.0, AV konektor, Ethernet port (RJ45), optiku S/PDIF a bezdrôtovo vďaka Wi-Fi 5, Bluetooth 4.1 a Chromecast. Rozmery zariadenia sú 215 x 201 x 143 mm pri hmotnosti 3,7 kg.

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro sa bude u nás predávať za 999 eur, k dispozícii bude od júna tohto roku.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku