Cyberphone je iPhone inšpirovaný Tesla Cybertruck s cenovkou pre vyvolených

Titánové odolné a luxusné puzdro, ktoré prekryje aj obrazovku a je inšpirované Tesla Cybertruck? Ruskí Caviar sa opäť hlásia o slovo s poriadne drahým riešením.

Ruská spoločnosť Caviar, ktorá sa pýši podtitulom Royal Gift, je známa extravagantnými a najmä poriadne drahými úpravami zariadeniami od Apple a vlajkových lodí Samsungu. Čo spoločnosť milujúca luxus dokáže, sme vám predstavili v článku iPhone 11 Pro za 70-tisíc? Vyrobený je zo zlata a na zadnej strane má hodinky alebo v iPhone X Temptation – hriešne drahý iPhone inšpirovaný hriechmi Adama a Evy.

Novinka z dielne extravagantných zlatníkov sa však vydala na trochu inú cestu. Caviar predstavili Caviar Cyberphone, inšpirovaný Tesla Cybertruck. Ide o titánové puzdro pre iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Spoločnosť tak dáva najavo, že super luxusné a drahé doplnky nemusia plniť len estetickú funkciu, ale môžu byť aj plne praktické.

ZDROJ | Caviar

Cyberphone je doslova futuristicky pôsobiaca rakvička pre iPhone. Zlatníci dokonca vtipne zareagovali aj na nie práve podarenú prezentáciu Tesla Cybertruck, na ktorej sa podarilo rozbiť údajne nerozbitné sklo elektrického SUV. Preto má Cyberphone zakrytý aj displej. Táto časť puzdra je skladacia a vďaka dostatočnej ohybnosti sa dá puzdro premeniť na pomerne zaujímavý stojan na iPhone. Nie je nám však jasné, či je puzdro aj nejakým spôsobom aktívne, teda či informácie sa vôbec dozviete, že sa vás niekto snaží kontaktovať, keď je puzdro zatvorené.

Caviar ponúkajú Cyberphone aj s 64 GB iPhonohom. Ponuka je limitovaná na 99 kusov a cena tohto extravagantného kúsku začína na 5 266 amerických dolároch.

ZdrojCaviar

Komentáre k článku