Creative X-Fi Sonic Carrier – prémiový audio systém za prémiovú cenu

ZDROJ | Creative

Na výstave E3 v americkom Los Angeles neboli oznámené len nové hry a herné konzoly, ale aj hardvér. Medzi tie patrí aj tento parádny audio systém Creative X-Fi Sonic Carrier.

https://www.youtube.com/watch?v=d3j_ryLL9HY

X-Fi Sonic Carrier je unikátne audio zariadenie, ktoré disponuje zabudovaným Android media prehliadačom. Na prvý pohľad vyzerá zariadenie ako obyčajný soundbar, no ponúka oveľa viac.

Okrem reproduktoru dostanete k zariadeniu aj bezdrôtový subwoofer. Do X-Fi Sonic Carrier si môžete napojiť viacero káblov vrátane Android TV, takže môžete bez problémov cez reproduktor streamovať služby ako Netflix. Zároveň môžete pripojiť aj mikrofón, čo oceníte pri karaoke oslavách.

ZDROJ | Creative

Pozrite siC SEED 125 – exteriérový audio systém za takmer 40 000 eur!

Čo sa týka zvuku, veríme, že každému audiofilovi by malo stačiť až 17 driverov, ktoré dokážu spoločne vyprodukovať 2 000 Wattový zvuk. Nechýba samozrejme kvalitná Dolby Atmos technológia.

O kvalitný zvuk by sa mala postarať aj technológia SuperWide X-Fi, ktorá vytvorí panoramatický stereo zvuk. Samotný setup zariadenia funguje na základe tvaru a rozmeru vašej miestnosti, takže sa každé zariadenie Creative X-Fi Sonic Carrier prispôsobí vašim potrebám. Zvuk by teda mal byť skutočne dokonalý.

ZDROJ | Creative

Pozrite siFocal Utopia a Elear – slúchadlá od audiofilov pre najnáročnejších

Po dizajnovej stránke vyzerá audio zariadenie zaujímavo. Hlavne samotný soundbar pôsobí trochu futuristicky a tak sa nemusí hodiť do každej domácnosti. Zároveň sa však ideálne hodí do nejakého hráčskeho brlohu.

Cena je samozrejme vyššia a Creative si za túto hračku pýta 5 800 dolárov. Dostupný je v matnom čiernom spracovaní alebo v piano black lesklej čiernej, za ktorú si však musíte 300 dolárov priplatiť.

ZDROJ | Creative

Pozrite siCreative Outlier Sports – športové slúchadlá za prijateľnú cenu

Za dokonalosť sa asi musí platiť, aj keď zaplatiť cenu ojazdeného auta za reproduktor je trochu prehnané. Creative X-Fi Sonic Carrier vraj za tú cenu stojí, keďže dokáže vytvoriť kvalitný priestorový zvuk.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | Creative

 

Zdrojcreative

Komentáre k článku