Creative prináša Amazon Alexa do svojich reproduktorov

ZDROJ | Creative

Spoločnosť Creative na výstave CES 2018 oznámila, že bude predstavovať nové reproduktory. Tie budú mať okrem iného hlasového asistenta Amazon Alexa.

Ak sledujete naše Rýchle správy, pravdepodobne ste zachytili správu, že Google sa tento rok na konferencii CES snaží presadiť svojho hlasového asistenta čo najviac. To ale neznamená, že Amazon Alexa poľavuje. Práve naopak. Nachádzať sa bude aj v nových reproduktoroch od Creative.

Prvým produktom je Creative Nova. Creative Nova je zariadením, ktoré integruje svetelné a zvukové efekty s výkonným multifunkčným reproduktorovým systémom pozostávajúcim z 5 zosilnených meničov s WiFi/Bluetooth. Creative Nova zahŕňa aj hlasového asistenta s funkciou Amazon Alexa s rozpoznávaním hlasu na diaľku.

ZDROJ | Creative

Druhou novinkou od spoločnosti je Creative Muvo Genie. Vďaka vodeodolnému vonkajšiemu plášťu, kompaktný Muvo Genie umožňuje užívateľom počúvať hudbu takmer kdekoľvek. Reproduktor má rovnako podporou Amazon Alexa, po pripojení k telefónu cez Bluetooth, sprístupní používateľom nové možnosti.

Pozrite siCreative Aurvana Trio – slúchadlá s trojitým meničom pre audiofilov

ZDROJ | Creative

Creative Halo Genie je Bluetooth reproduktor so 16 miliónmi farebných svetelných efektov s podporou pre Amazon Alexa. Používateľom poskytne prístup k online hudobnému obsahu, službám a inteligentným ovládacím prvkom pomocou hlasu, počas pripojenia k telefónu cez Bluetooth. Halo Genie ukrýva dva meniče s plným rozsahom, ktoré sú umiestnené do reflexnej komory.  Tým ku hudobnému výstupu dopomáha pasívny basový reproduktor.

ZDROJ | Creative

Creative síce svoje novinky vychválil, no v tlačovej správe neuviedol žiadne špecifikácie. Reálne výsledky sa tak budú dať posúdiť až pri testoch.

Ak sa náhodou na výstave CES nachádzate, novinky od spoločnosti Creative si môžete pozrieť v Creative Suite, The Venetian, Level 2, Veronese 2504, od 9. – 12. januára, 2018.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku