Creative Muvo 2 a Muvo 2c sa vody neboja

Okrem štýlových reproduktorov Nuvo a Nuvo Micro predstavil Creative počas výstavy IFA 2016 aj druhú generáciu svojich reproduktorov Muvo. Podobne ako v prípade prvej dvojice, aj druhá generácia bude dostupná v dvoch verziách.

Creative Muvo 2c live 3

Menší model Creative Muvo 2c, ktorý disponuje jedným meničom a väčší model Creative Muvo 2, ktorý ponúkne meniče dva. Obe novinky pritom budú dostupné v štyroch farbách.

Pozrite siCreative Nuno a Nuno Micro – elegantný doplnok vašej izby

Výhodou je možnosť spárovania reproduktorov, čím získate priestorovejší zvuk. Ak teda budete mať dva rovnaké reproduktory, jednoducho ich budete vedieť spojiť a vytvoriť tak stereo efekt. Navyše po prvom párovaní si vzájomné nastavenie reproduktory budú pamätať a následne sa prepoja už automaticky.

Creative Muvo 2c live 1

Výhodou nových modelov je aj vyššia odolnosť voči vode a prachu. Reproduktory totiž spĺňajú normu IP66, takže sú odolné voči pošpliechaniu.

Creative navyše v prípade oboch noviniek myslel aj na zdroje prehrávania a tak okrem Bluetooth potešia nové reproduktory aj zabudovaným slotom na microSD karty a prehrávačom MP3, ktorý si poradí so skladbami vo formáte FLAC, WAV, WMA a MP3. Pre prehrávanie hudby tak nepotrebujete ani pripojený smartfón.

Nastavenie zvuku bude podobne, ako v prípade reproduktora iRoar možné pomocou aplikácie Sound Blaster Control vo vašom smartfóne. Pomocou tejto aplikácie si môžete veľmi rýchlo vytvoriť vlastný zvukový profil.

Pozrite siCreative iRoar – nie inteligentný, ale vraj najinteligentnejší

Väčší z dvojice nových reproduktorov Creative Muvo 2 je schopný na jedno nabitie batérie prehrávať hudbu po dobu 10 hodín, pričom menší Creative Muvo 2c zvládne na jedno nabitie prehrávanie po dobu piatich hodín.

Creative Muvo 2 02
ZDROJ | Creative
Creative Muvo 2 01
ZDROJ | Creative

Oba nové reproduktory sa začnú predávať už tento mesiac, pričom odporúčaná maloobchodná cena pre Creative Muvo 2 je 79,99 € a pre jeho menšieho súrodenca Creative Muvo 2c je to 49,99 €.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2016 ďakujeme spoločnostiam Huawei a Samsung.

ZdrojCreative

Komentáre k článku