Crazy Rush – dávajte pozor, zem je láva

ZDROJ | Cluster Truck

Google Play Store je síce veľký, no ja osobne mám veľakrát problém nájsť hru, ktorá by ma naozaj zaujala a vedela udržať. Crazy Rush sa to však podarilo.

Ak ste fanúšikom sledovania YouTube videí alebo hrania hier, je možné, že ste postrehli hru s názvom Cluster Truck. Táto hra zožala veľký úspech, za svoju originalitu.

Vydavateľ, ktorý stojí za prvým spomínaným titulom ale nebol schopný preniesť hru aj na Android a preto tu máme aplikáciu s obdobným názvom, Crazy Rush. O čom teda je?

Pozrite siInstant Games – hrajte sa aj vo Facebook Messengeri

Určite ste ako malý hrávali hru, kedy bola zem láva a vy ste sa jej nemohli dotknúť. Hra Cluster Truck respektíve Crazy Rush si dáva za úlohu použiť túto myšlienku vo virtuálnom svete.

Aplikácia samotná má okolo 40 MB. V tomto balíku dát sa však skrýva kopa zábavy, ktorú môžete mať aj bez prístupu na internet.

Po prvotnom otvorení vás okamžite privíta obrazovka s úrovňami. Žiadne nastavenia, žiadny návod, ako hru hrať.

crazy-rush-2
ZDROJ | TECHBOX

Tutoriál však ani nie je potrebný. Prvé levely sú jednoduché a slúžia na naučenie hráča, ako hra funguje. Postupne sú úrovne ťažšie a potrebná nebude len šikovnosť, ale aj rozmýšľanie.

Pozrite siPoznáš to?: aplikácia ktorá vám zaručene prevetrá slovnú zásobu

crazy-rush
ZDROJ | TECHBOX

Po prejdení každého levelu vám Crazy Rush ponúkne aj váš čas a informácie o tom, ako ste sa umiestnili. Rýchle absolvovanie ale nie je potrebné na prejdenie do ďalšej úrovne.

crazy-rush-3
ZDROJ | TECHBOX

Hra ma celkovo veľmi baví. Ponúka jednoduché ovládanie, na ktoré však treba prísť. Tiež ponúka isté triky, na ktoré neprídete hneď. Páčila sa mi aj dostupnosť v offline režime. Prial by som si len viac úrovní, tieto som prešiel za približne 3 hodiny.

ZDROJ | Google Play

Crazy Rush93%

Veľkosť:
41 MB
Platforma:
Android 2.3 a novší
Cena:
0,00 €

Crazy Rush ponúka jednoduché ovládanie, dostupnosť hry i v offline režime aj úrovne, ktoré neomrzia. Hra je dokonca zadarmo a otravovať budú iba zriedkavé reklamy, ktoré je možné hneď zatvoriť.

Komentáre k článku