Crash Bandicoot sa vracia v legendárnych pretekoch

ZDROJ | PlayStation

Keď pred rokom vydali remaster pôvodnej trilógie Crasha Bandicoota, ľudia ho kupovali ako teplé rožky. Najnovšie sa dočkáme ďalšieho prerobeného dielu, tentokrát legendárnych závodov Crash Team Racing.

https://www.youtube.com/watch?v=dr2BCMRk_xc

Na udeľovaní cien Game Awards sme sa okrem rekapitulácii tohtoročných hier dočkali aj množstva oznámení. Najväčšie z nich bolo jednoznačne predstavenie Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Pokiaľ opomenieme pôvodnú trilógie z PlayStation 1, obrovský úspech série sa podarilo zopakovať aj závodnému dielu Crash Team Racing a party dielu zloženého z minihier Crash Bash. Práve prvého menovaného sa dočkáme vo vynovenej podobe a pod pozmeneným názvom Crash Team Racing Nitro-Fueled.

ZDROJ | PlayStation

Pozrite siCrash Bandicoot: N. Sane Trilogy – legendárny návrat do detstva

Novinka bude dostupná s kompletne novým grafickým kabátom, do ktorého boli prerobené všetky pôvodné levely a trate. Pôvodná hra ponúkala okrem zábavných závodov v divokých leveloch aj tzv. arény, kde ste na uzavretej ploche proti ostatným NPC hráčom bojovali o prežitie.

Hlavnou devízou týchto závodov sú práve súboje a zbrane, ktoré môžete zbierať na trati a tým odrovnať svojich súperov, prípadne ich spomaliť. Tento prvok robí z bežných závodov zábavný boj o prežitie.

Výhodou bude, že okrem singleplayeru sa pri Crashovi Bandicootovi dočkáme prvýkrát aj multiplayeru, v ktorom si môžete zmerať sily proti ostatným. Nechýba ani lokálny multiplayer, ktorý by mal byť podporovaný až pre štyroch hráčov.

ZDROJ | PlayStation

Pozrite siHerné ocenenia Game Awards 2018 rozdané

Crash Team Racing Nitro-Fueled bude podporovať aj trofeje a bude dostupný od prvého dňa vydania pre PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Znamená to, že aj hráči ostatných konzol si budú môcť zahrať túto perfektnú klasiku z pôvodného PlayStationu.

Hra sa objaví na pultoch obchodov (virtuálnych aj kamenných) 21. júna 2019 za cenu 40 eur. Ideálny dátum pred koncoročným vysvedčením, kedy sa zvyknú kupovať deťom darčeky.

ZdrojPlayStation

Komentáre k článku