Crash Bandicoot: On the Run! – legendárny Crash už bude aj na smartfónoch

ZDROJ | King

Najznámejšia PlayStation 1 hra – Crash Bandicoot, zažíva v posledných rokoch reinkarnáciu v podobe remastrov a nových titulov. Najnovšie sa objaví aj na mobiloch.

Iba pred pár dňami bol oznámený nový titul na herné konzoly – Crash Bandicoot: It’s About Time a už tu máme ďalší titul z univerza Crash Bandicoot.

Pozrite siCrash Bandicoot 4: It’s About Time – návrat legendárneho Crasha Bandicoota

Značka Crash Bandicoot sa teší popularite a preto toho treba využiť. Pravdepodobne s týmto zámerom pracovali tvorcovia mobilnej hry Crash Bandicoot: On the Run!, ktorá podľa prvej ukážky ponúka to, čo sme už na smartfónoch mohli vidieť niekoľkokrát predtým na rôzne spôsoby.

Crash Bandicoot: On the Run! bude hrou typu tzv. Endless Runner, čiže nekonečne behanie cez rôzne prostredia, kde sa iba vyhýbate prekážkam a skáčete. Tento trend začali populárne hry ako Subway Surfers a Temple Run, no dnes môžete takéto hry rátať na desiatky častokrát so známymi postavami z videohier ako napríklad Sonic Dash či Lara Croft Relic Run.

To neznamená, že Crash na smartfóny nebude dobrou hrou, no žiaľ neponúkne pravdepodobne nič originálne a inovatívne. Ak ste fanúšikom Crasha Bandicoota, pravdepodobne pôjde o povinnú jazdu. Koniec koncov aj tu budete zbierať jabĺčka a vyhýbať sa nepriateľom, len pri trochu odlišnej hernej mechanike ako sa pamätáme z herných konzol.

ZDROJ | King

Pozrite siCrash Bandicoot sa vracia v legendárnych pretekoch

Crash Bandicoot: On the Run! by mal byť po vydaní dostupný pre platformy Android a iOS. Dátum vydania zatiaľ oznámený nebol, no očakáva sa, že titul vyjde v najbližších týždňoch. Momentálne sa dá registrovať pre získanie špeciálneho bonusu v podobne modrého kostýmu pre Crasha.

ZdrojKing

Komentáre k článku