Crash Bandicoot 4: It’s About Time – návrat legendárneho Crasha Bandicoota

ZDROJ | PlayStation

Najslávnejší maskot Sony PlayStation sa vracia v novom pokračovaní Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Ponúkne zaujímavý príbeh a hlavne originálne levely.

Pôvodná trilógia Crash Bandicoot z prvej PlayStation konzoly, bola návykovou hrou, za ktorou stálo dnes už známe štúdio Naughty Dog (Jak & Dexter, Uncharted, The Last of Us). Neskôr bola značka predaná a vzniklo viacero pokračovaní na druhú generáciu konzoly PlayStation.

V roku 2017 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC vyšiel remaster pôvodnej trilógie pod názvom Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Išlo o obrovský úspech, na ktorý nadviazala prerobená závodná hra Crash Team Racing Nitro-Fueled z minulého roku.

Jedno z vývojárskych štúdií, ktoré na remasteri pracovalo, Toys for Bob, pracovalo na svojom vlastnom pokračovaní, v ktorom zúžitkovali grafické spracovanie remasteru a skúsenosti s prerábaním pôvodných levelov. Výsledkom je úplne nové pokračovanie s doteraz nevidenými levelmi.

ZDROJ | Crash Bandicoot

Príbeh nadväzduje na pôvodnú trilógiu. Dr. Neo Cortex napriek tomu, že ste ho už trikrát porazili, našiel spôsob ako sa vrátiť a zničiť univerzum. Vašou úlohou je ho zastaviť a pomôcť vám v tomu majú špeciálne kvantové masky, ktoré musíte nájsť.

Podľa prvého traileru sa môžeme tešiť na hru za viacero postáv a tiež na nové špeciálne schopnosti ako napríklad chodenie po strope či spomalenie času.

Tie už na prvý pohľad pôsobia bláznivo a hlavne originálne. Pre fanúšikov série pôjde pravdepodobne o povinnú kúpu. Veríme, že si nový Crash Bandicoot 4: It’s About Time zachová čaro pôvodnej trilógie. Novinka vychádza 2. októbra 2020 a bude dostupná na aktuálnu generáciu konzol PlayStation 4, Xbox One a tiež na PC.

ZDROJ | Crash Bandicoot

ZdrojPlayStation

Komentáre k článku