Cooler Master – unikátne systémy chladenia a dizajnové počítačové skrine

Na výstave Computex 2019 sa s počítačovými perifériami ako sú PC skrine roztrhlo vrece. Po AZZA a Thermaltake na výstave nechýbala ani firma Cooler Master so svojimi novinkami.

Viaceré firmy na Computexe ukázali svoje riešenia počítačových skríň, no treba dodať, že každá firma ukázala unikátny dizajn a spracovanie. RGB podsvietenie samozrejme nechýbalo ani jednej.

Pozrite siV Taipei sme videli futuristické PC skrine od spoločnosti AZZA

Z noviniek boli na výstave odhalené PC skrine Silencio S400 a Silencio S600. Ako už názov napovedá, ide o skrine, ktoré sa postarajú o tichý chod počítača.

Ďalšou novinkou je Cooler Master MasterCase H100 mini-ITX, ktorý disponuje ventilátorom s RGB podsvietením, MasterCase SL600 Black Edition, ktorý vyniká čiernym spracovaním. Novinkou tiež je model COSMOS C700P Black Edition.

ZDROJ | Cooler Master
ZDROJ | Cooler Master

Firma Cooler Master tiež predstavila nový koncept v podobe platformy Thermal Enhanced Platform. Ide o nový dizajn, ktorý bude prítomný v sérii XG Gold Essential, XG Gold Advanced a XG Gold Plus. Tento nový dizajn umožňuje lepšie prúdenie tepla.

Novinkou tejto firmy je aj nový systém chladenia All in One, ktorý využíva vodnú duálnu pumpu a chladiacu tekutinu. Na výstave sa tiež ukázal systém MasterAir Maker 3DVVC s technológiou 3D Vapor Chamber.

ZDROJ | Cooler Master

Pozrite siAj firma Thermaltake ukázala v Číne profesionálne herné skrine

Na výstave tiež nechýbali aj herné periférie v podobe mechanickej Bluetooth klávesnice SK851 s RGB podsvietením, bezdrôtová myš MM831, ktorá sa dá nabíjať cez Qi technológiu či bezdrôtový headset MH670 s 7.1-kanálovým zvukom.

Zaujal aj závodný simulátor GTA-F Cooler Master Edition, ktorý vznikol v spolupráci s GTR Simulator. Toto sedadlo podporuje 3 zakrivené monitory s uhlopriečkou až 36″ alebo jeden 50″ monitor. Ceny a dostupnosť jednotlivých produktov zatiaľ firma Cooler Master neoznámila.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei. Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

Komentáre k článku