Colorfy: kreatívne trávenie voľného času nielen pre dospelých

Mnohí majú v obľube si len tak maľovať a vypĺňať tak voľné chvíle. Aplikácia Colorfy s desiatkami miliónov stiahnutí vám poskytne množstvo obsahu na realizáciu.

https://youtu.be/yqoVCcyOyJQ?t=1

Spustením aplikácie sa môžete pustiť hneď do maľovania. Autori vám ako prvý obrázok ponúknu už z polovice vymaľovaného leva, ktorého by ste mali dokončiť podľa vašich predstáv.

Paleta farieb je relatívne široká s množstvom odtieňov. Tvorcovia však celú paletu sprístupnili len platiacim používateľom. To isté platí aj pre ponuku obrázkov.

Pozrite siSketchBook for Tablet: poloprofesionálne kreslenie a čarbanie vo voľnom čase

Colorfy-11 Colorfy-1

No aj bezplatná verzia ponúka množstvo obsahu. Výber je široký, kreativitu môžete ukázať v siluetách zvierat, kvetov, známych obrazov alebo si vybrať z ďalších kategórií. Každí si nájde niečo čo ho zaujíma.

Samotné vkladanie farieb je jednoduché a celkom zábavné. Aj menšie priestory dokážete vyplniť vďaka priblíženiu. Nechýba ani rýchly výber posledne používaných odtieňov.

Colorfy-21 Colorfy-20

Výtvory je možné zdieľať, pridávať im filtre a následne zbierať páčiky v sekcií Get Inspired. Pomocou fotoaparáta dokáže algoritmus aplikácie vytvoriť z vášho okolia zaujímavú predlohu.

V sekcii správy zas je k dispozícii tvorba vlastného odkazu, taktiež s následným doplnením farieb. Ak nemáte aktuálne predstavu aké farby použiť, stačí sa inšpirovať tvorbou ostatných.

Colorfy-31 Colorfy-30

Niektorým možno bude chýbať jednoduché kreslenie na bielu plochu. Na to sa autori nezamerali, no ak hľadáte práve to, možno vás zaujme aplikácia SketchBook.

Colorfy81%

Veľkosť:
63,55 MB
Platforma:
Android líši sa od zariadenia, iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Ak máte v obľube maľovanie a pestré farby, tak možno práve vďaka Colorfy si kreatívne vyplníte voľný čas a bezpochyby pritom vytvoríte niečo zaujímavé.

Komentáre k článku