Color Switch: zábava na dlhé hodiny aj vďaka širokej ponuke

ZDROJ | 1080

Hra Color Switch v aktuálnej verzií 2.1.1 ponúka množstvo zábavy a obsahu. Jednoduchá hrá s ešte jednoduchším ovládaním zaujme hádam každého. Viac než 10 miliónov stiahnutí na platforme Android hovorí za všetko.

Ako aj názov popisuje, už hneď na úvodnej obrazovke s ponukou máte pred sebou množstvo farieb a pohyblivých častí. Na výber je široká paleta modov pod tlačidlom Game Modes. Stlačením veľkého trojuholníka spustíte základnú hru, kde je cieľom dosiahnuť čo najvyššie skóre, ako aj v mnohých iných „nekonečných“ hrách.

Color Switch-13 Color Switch-15

Klikaním na displej guľôčku nadhadzujete a posúvate ďalej po prostredí úrovne. Na prvý dojem sa to môže zdať ako jednoduchá zábava s vidinou aspoň dvojciferného čísla v políčku skóre, no opak je pravdou.

Skúsení hráči Flappy Birds, Swing Copters či Crossy Road s vytrénovaným citom pravdepodobne dosiahnu na prvýkrát omnoho vyššie skóre ako nováčikovia, medzi ktorých sa musím zaradiť aj ja.

Color Switch-14 Color Switch-17

Po necelej polhodine hrania som dosiahol v základnej hre maximálne skóre nepresahujúce hranicu piatich bodov. Chce to veľkú dávku nervov a špičkový cit spojený s presným načasovaním opätovného kliknutia.

Color Switch ponúka aktuálne deväť modov, v poslednej aktualizácií autori pridali Reverse a Gravity mod. Hneď prvý, ktorý ma zaujal, je zároveň aj prvý v ponuke. Challenges je mod, s jednoduchým princípom. Nutné je pozbierať požadovaný počet hviezdičiek v každej z úrovní, no stále s iným prostredím.

Color Switch-18 Color Switch-19

Nový Reverse mod je v podstate to isté ako základný len opačne. Každý level je niečím iný, buď počtom požadovaných hviezdičiek alebo iným prostredím.

Ešte za zmienku stojí zaujímavý Gravity mod. Level je tvorený farebnými šípkami meniacimi smer gravitácie, hráč niekedy posúva loptičkou nie len v smere zdola nahor, ale aj sprava doľava alebo ľubovoľne inač.

Color Switch-20 Color Switch-22

Určite sa oplatí vyskúšať aj zvýšené herne režimy, možno vás záujmu úplne iné ako mňa. Netreba zabúdať na prepojenie so službou Hry Google Play, vďaka ktorej je hra obohatená o achievementy.

ZDROJ | Google

Color Switch89%

Veľkosť:
21,0 MB
Platforma:
Android 2.3 a novší, iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Color Switch, hra ktorá zabaví na dlhé hodiny a aspoň raz za čas poriadne vytočí.

 

Komentáre k článku