Čo sa udialo v roku 2013 na TECHBOX.sk?

Ešte pred tým, ako si sadneme k bublinkovému nápoju a privítame rok 2014 sme otvorili analytické stránky… Zistili sme samé pozitíva a to nás veľmi teší. Znamená to, že rok 2013 bol pre TECHBOX.sk opäť lepší, ako ten predošlý a že sme vás opäť dokázali zaujať množstvom článkov, ktorým sme venovali obrovské množstvo času a úsilia.

 TECHBOX.sk

V roku 2013 sme vám priniesli 1 615 článkov, čo nám zabralo zhruba 720 dní práce (keby sme písali 8 hodín denne). Podľa Google Analytics ste však na našom webe vy, milí čitatelia, strávili viac ako 1 850 dní, prezreli ste 2 584 293 stránok a navštívili nás viac ako milión krát, presnejšie TECHBOX.sk za rok 2013 dosiahol viac ako 1,2 milióna návštev. Oproti minulému roku 2012 je to nárast o zhruba 30%! Ďakujeme! Rozobrané na drobné, takmer milión návštev bol práve zo Slovenska, no ako vidíte na mape, zablúdili k nám internetoví surferi z celého sveta (až na pár krajín). Trošku nás však mrzí, že najviac návštev bolo len jednorazových, no budeme robiť všetko preto, aby 2 a viac návštev v budúcom roku presiahli práve tie jednorazové.

 TECHBOX.sk

Medzi prehliadačmi aj v tomto roku dominoval Google Chrome s podielom takmer 36 %, nasledoval ho Firefox s pomerom 27,5 % a tretím je neustále klesajúci Internet Explorer s podielom 9,6 %. Aj tento rok rástol počet mobilných zariadení, z ktorých ste si otvárali TECHBOX.sk. Celkovo tvorili mobilné zariadenia, teda mobily, smartfóny a tablety necelých 20 %, čo je však oproti minulému roku skok o viac ako 100 %!

 TECHBOX.sk

Čiastočným sklamaním je pre nás však trošku to, že medzi trojicou najčítanejších článkov sa nestal ani jeden tohtoročný kúsok. Absolútnym prekvapením je práve najčítanejší článok – test aplikácie Route66, ale i tretí najčítanejší článok – test aplikácie ANTIK TV! V prvej desiatke sa objavilo viacero súčasných článkov a ako vidíte, najzaujímavejšími sú práve recenzie a témy.

 

Najčítanejšie články roku 2013

  1. Route66: riešenie navigácie zadarmo, legálne a natrvalo
  2. Naučte sa používať QR kódy, získate niečo naviac
  3. ANTIK TV: Slovenské televízne stanice v iPhone zadarmo!
  4. RECENZIA HTC Desire 500: stredná trieda inšpirovaná HTC One
  5. RECENZIA Sony Xperia L: bojovník v strednej triede so zahnutým telom
  6. Samsung predstavil vlastný „Transformer“. Je lepší než od Asusu?
  7. Xbox 720 sa blíži! Čo môžeme očakávať?
  8. Vyhrajte najnovší high-end smartfón Samsung GALAXY S4
  9. RECENZIA Sony Xperia tipo: najmenšia a najslabšia Xperia
  10. RECENZIA HTC Desire X: Zlatá stredná cesta?

Rok 2013 končí. S ním ale nekončí TECHBOX.sk, na ktorom sme aj v tomto roku pokračovali v témach ako ČO?, ekologickej rubrike TECH ECO, nekončiacimi súťažami ROK SÚŤAŽÍ, pozitívnych a negatívnych pohľadoch v 4+4 pre…, testoch iOSAndroidWindows 8 aplikácií či reportážami zo svetových výstav CES, MWCIFA. Aj v roku 2014 vás na TECHBOX.sk množstvo kvalitného čítania, ktoré sa budeme snažiť neustále zlepšovať. Držte nám palce. Tie nám môžete držať aj plánmi, ktoré na nasledujúci rok 2014 už pomaly chystáme a v správny čas sa o nich dozviete. Pokojne aj cez aplikáciu TECHBOX.sk pre Windows 8.

Do prichádzajúceho roku 2014 vám prajeme nielen množstvo zdravia a úspechov, ale aj pokojné prežitie prichádzajúcich 365 dní, aby boli lepšie, ako tie minulé.

 TECHBOX.sk

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku