Čo nás čaká v utorok na Apple evente?

ZDROJ | Apple

Dočkali sme sa! Rok sa s rokom stretol a pre milovníkov Apple zariadení sa už v utorok večer otvoria „brány“ virtuálneho podujatia, kde sa predstavia novinky, ktoré budú určovať trendy mobilných technológií. Na čo sa môžeme tešiť?

Už 14. septembra o 19:00 hod. nášho času sa bude konať v Apple Parku predstavenie nových produktov. Pozvánka má tajomný názov California streaming. Leakeri sa zhodli, že môžeme očakávať, podobne ako minulý rok, štyri modely iPhone 13. Konkrétne má ísť o iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Zrejme poslednýkrát budeme vidieť v priamom prenose model mini. Nech je mu technologická zem ľahká.

Pozrite siČo prinesie nový iPhone 13 okrem 1 TB pamäte?

Nové ajfóny (vraj) konečne prídu so 120 Hz displejom, menším výrezom pre Face ID, podporou Wi-Fi 6, s väčšími batériami a, samozrejme, vylepšenými fotoaparátmi i novým procesorom. Otázne je, či sa potvrdia kuvičie hlasy, ktoré tvrdia, že kvôli nedostatku čipov prídu s vyššími cenami.

Čo sa týka internej pamäte, tak základné modely (iPhone 13 a iPhone 13 mini) budú k dispozícii so 64 a 128 GB, Pro modely ponúknu rovnaké kapacity ako minulý rok, to znamená 128, 256 a 512 GB.

Okrem smartfónov môžeme takmer naisto očakávať predstavenie smarthodiniek Apple Watch Series 7. Otázne je, či sa dočkáme aj ďalších zariadení. Hovorí sa o príchode tretej generácie slúchadiel, ktoré odštartovali trend TWS modelov – AirPods3.

ZDROJ | MacRumors

V teoretickej rovine ostáva aj možnosť príchodu iPad mini. Má dostať dizajn podobný iPadu Air, USB-C port a úzke rámiky. Tomu by som sa v maximálnej miere uvítal aj ja osobne.

Pozrite siApple iPhone 13 s podporou satelitných hovorov?

Predstavenie MacBookov sa očakáva na samostatnom evente, či už v októbri, alebo v novembri. V prípade Apple však nie je núdza o prekvapenia, takže rozhodne v utorok 14. septembra sledujte náš portál, Facebook, alebo Instagram. V TECHBOX.sk budeme všetko dianie z Apple Park monitorovať, aby sme vás mohli priebežne o všetkých novinkách podrobne informovať.

Mimochodom, čomu by ste sa najviac potešili vy?

Komentáre k článku