Clubhouse spúšta novú funkciu Wave. Pozvite jednoduchšie aktívnych priateľov

ZDROJ | William Krause

Sociálna sieť Clubhouse, ktorá zažila svoj najväčší rozmach práve počas pandémie, nedávno uvoľnila novú funkciu. Uľahčí pripojenie aktívnych priateľov do súkromnej miestnosti.

Nová funkcia nesie názov Wave (vlna). Nahradí spustenie súkromnej miestnosti s priateľmi. Môžete mávať viacerým priateľom naraz, pokiaľ vás budú nasledovať a ktokoľvek, kto pozvánku prijme, sa pripojí k vašej súkromnej miestnosti ako rečník.

Títo ľudia dostanú upozornenie, že ste ich pozvali do miestnosti. Ak žiadosť odmietnu, vy to nebudete vedieť. Ak žiadosť príjmu, môžu byť pridaní do súkromnej miestnosti.

ZDROJ | Clubhouse

Ak niekto porušuje pravidlá, tieto súkromné ​​miestnosti je možné stále nahlásiť. Zaujímavosťou je, že ak niekto zamáva priateľom, ktorí sú navzájom zablokovaní, prvá osoba, ktorá sa pripojí, bude mať prístup, ale ďalšia osoba do nej nebude môcť vstúpiť.

Táto aktualizácia je globálne dostupná pre operačné systémy iOS aj Android. Je potrebné, aby si používatelia stiahli najnovšiu aktualizáciu aplikácie.

Clubhouse má denne vytvorených viac ako 700 000 miestností. Aj ďalšie spoločnosti ako Facebook, Twitter, Spotify a iné tiež pripravujú alebo už aj majú vlastné riešenie podobne Clubhousu.

Pozrite siV USA spustil Facebook podcasty a audio miestnosti na štýl Clubhouse

Podľa odhadov analytickej spoločnosti SensorTower Clubhouse zaznamenal Clubhouse minulý mesiac iba 1,7 milióna inštalácií, čo je pokles o 35 %. Jeho najlepší zaznamenaný mesiac bol vo februári, keď získal 9,6 milióna stiahnutí.

ZDROJ | Clubhouse

Aplikácia však stále nemá živé titulky, takže je neprístupná pre hluchých alebo nepočujúcich používateľov. Konkurencia už túto funkcia ponúka.

ZdrojTechCrunch

Komentáre k článku