CloudMagic sa mení na Newton a to nielen meno

Obľúbený multiplatformový e-mailový klient CloudMagic prešiel aktuálne veľkou zmenou. Neostalo však len pri zmene mena, keďže klient sa aktuálne volá Newton, alebo zmene ikonky. Táto obľúbená aplikácia toho prináša podstatne viac.

https://youtu.be/6ysPNHJhamM

Newton stavia na úspechoch známeho klienta CloudMagic, avšak pridáva k nemu ešte niekoľko vylepšení, ktoré nesú spoločné označenie Superchargers. Už pred troma rokmi, keď bol CloudMagic predstavený, jeho jedinou úlohou bolo zjednodušiť e-mail.

Pozrite si4 aplikácie, ktoré nahradia zabudovaný e-mail vo vašom iPhone

Newton ide v tomto smere ešte ďaľej. Podobne ako CloudMagic aj Newton môžete používať na iOS, Androide a macOS zadarmo. To pravé však z tohto e-mailového klienta získate v momente, keď využijete jeho platenú verziu. Tá stojí mimochodom 54,99 € ročne.

newton-email-8
ZDROJ | Newton

Za túto sumu získate také možnosti, ako sú napríklad „Sender profiles“, vďaka ktorým jednoducho budete vedieť o odosielateľovi viac, ako je obyčajná e-mailová adresa.

Priamo v klientovi uvidíte meno, pracovný profil, LinkedIn a Facebook profil a iné informácie o odosielateľovi daného e-mailu.

newton-email-11
ZDROJ | Newton

Ak pracujete denne so stovkou e-mailov, Newton bude vašim dobrým pomocníkom v ceste k čistému e-mailovému účtu. Správy, ktoré aktuálne pre vás nie sú dôležité môžete elegantne odložiť na neskôr.

K dispozícii máte niekoľko nastavených časov, prípadne si môžete samozrejme nastaviť aj vlastný čas. Čo sa však nám veľmi páči je možnosť odložiť e-mail, kým si Newton neotvoríte na počítači.

Veľakrát sa totiž stane, že na daný e-mail nemôžete reagovať, lebo by sa vám zle písalo na smartfóne a takto si ho môžete odložiť na dopísanie na počítači. Elegantné riešenie, ktoré sme si hneď obľúbili.

newton-email-13
ZDROJ | Newton

Výhodou e-mailového klienta Newton je aj prehľadné zobrazovanie prečítania správy, ktoré sa podobá na messenger WhatsApp. Okamžite tak viete, či bola vaša správa prijatá a prečítaná.

Tiež samozrejme nechýba možnosť odoslania e-mailu neskôr, alebo voľba neodoslania e-mailu, ak vás jeho príjemca medzitým kontaktoval. Mnohí používatelia ocenia aj možnosť „Undo Send“. Ak sa stane, že si po odoslaní e-mailu uvedomíte chybu, do niekoľkých sekúnd, môžete celý proces zvrátiť.

newton-email-6
ZDROJ | Newton

Poslednou výhodou, ktorú získajú majitelia plateného účtu je možnosť prepojenia aplikácií. K svojmu e-mailovému klientovi Newton tak môžete napríklad veľmi jednoducho pripojiť Evernote, Todoist, Asanu a iné aplikácie.

newton-email-5
ZDROJ | Newton

Newton je teda viac, ako len minimalistický e-mailový klient. Ponúka bohaté možnosti práce s e-mailami a vychytávky, ktoré si zamilujete. Ak ste ho doposiaľ nevyskúšali, určite tak urobte. Navyše získate 14 dní na vyskúšanie platených funkcií.

Newton92%

Veľkosť:
120 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší, Android 4.1 a novší
Cena:
0,00 €

Newton je minimalistický e-mailový klient, ktorý ponúka bohaté možnosti práce s e-mailami a ich triedenie a odkladanie na neskôr.

ZdrojNewton

Komentáre k článku