CloudMagic sa mení na Newton a to nielen meno

Obľúbený multiplatformový e-mailový klient CloudMagic prešiel aktuálne veľkou zmenou. Neostalo však len pri zmene mena, keďže klient sa aktuálne volá Newton, alebo zmene ikonky. Táto obľúbená aplikácia toho prináša podstatne viac.

Newton stavia na úspechoch známeho klienta CloudMagic, avšak pridáva k nemu ešte niekoľko vylepšení, ktoré nesú spoločné označenie Superchargers. Už pred troma rokmi, keď bol CloudMagic predstavený, jeho jedinou úlohou bolo zjednodušiť e-mail.

Pozrite si4 aplikácie, ktoré nahradia zabudovaný e-mail vo vašom iPhone

Newton ide v tomto smere ešte ďaľej. Podobne ako CloudMagic aj Newton môžete používať na iOS, Androide a macOS zadarmo. To pravé však z tohto e-mailového klienta získate v momente, keď využijete jeho platenú verziu. Tá stojí mimochodom 54,99 € ročne.

newton-email-8
ZDROJ | Newton

Za túto sumu získate také možnosti, ako sú napríklad „Sender profiles“, vďaka ktorým jednoducho budete vedieť o odosielateľovi viac, ako je obyčajná e-mailová adresa.

Priamo v klientovi uvidíte meno, pracovný profil, LinkedIn a Facebook profil a iné informácie o odosielateľovi daného e-mailu.

newton-email-11
ZDROJ | Newton

Ak pracujete denne so stovkou e-mailov, Newton bude vašim dobrým pomocníkom v ceste k čistému e-mailovému účtu. Správy, ktoré aktuálne pre vás nie sú dôležité môžete elegantne odložiť na neskôr.

K dispozícii máte niekoľko nastavených časov, prípadne si môžete samozrejme nastaviť aj vlastný čas. Čo sa však nám veľmi páči je možnosť odložiť e-mail, kým si Newton neotvoríte na počítači.

Veľakrát sa totiž stane, že na daný e-mail nemôžete reagovať, lebo by sa vám zle písalo na smartfóne a takto si ho môžete odložiť na dopísanie na počítači. Elegantné riešenie, ktoré sme si hneď obľúbili.

newton-email-13
ZDROJ | Newton

Výhodou e-mailového klienta Newton je aj prehľadné zobrazovanie prečítania správy, ktoré sa podobá na messenger WhatsApp. Okamžite tak viete, či bola vaša správa prijatá a prečítaná.

Tiež samozrejme nechýba možnosť odoslania e-mailu neskôr, alebo voľba neodoslania e-mailu, ak vás jeho príjemca medzitým kontaktoval. Mnohí používatelia ocenia aj možnosť „Undo Send“. Ak sa stane, že si po odoslaní e-mailu uvedomíte chybu, do niekoľkých sekúnd, môžete celý proces zvrátiť.

newton-email-6
ZDROJ | Newton

Poslednou výhodou, ktorú získajú majitelia plateného účtu je možnosť prepojenia aplikácií. K svojmu e-mailovému klientovi Newton tak môžete napríklad veľmi jednoducho pripojiť Evernote, Todoist, Asanu a iné aplikácie.

newton-email-5
ZDROJ | Newton

Newton je teda viac, ako len minimalistický e-mailový klient. Ponúka bohaté možnosti práce s e-mailami a vychytávky, ktoré si zamilujete. Ak ste ho doposiaľ nevyskúšali, určite tak urobte. Navyše získate 14 dní na vyskúšanie platených funkcií.

Newton92%

Veľkosť:
120 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší, Android 4.1 a novší
Cena:
0,00 €

Newton je minimalistický e-mailový klient, ktorý ponúka bohaté možnosti práce s e-mailami a ich triedenie a odkladanie na neskôr.

ZdrojNewton

Komentáre k článku