Classical Radio: relax v spoločnosti klasickej hudby

Klasická hudba ešte stále nevymrela, čomu nasvedčuje aj široká ponuka streamov aplikácie Classical Radio. Nájdete tam svetoznámych umelcov, ale aj niečo z 21. a 20. storočia.

Aplikácia s jednoduchým dizajnom vás zavedie späť do minulosti, no zároveň sa pokúsi predstaviť vám aj aktuálnu tvorbu nášho storočia.

Classical Radio-13 Classical Radio-14

Široká ponuka 40 kanálov pokryje hádam všetky požiadavky používateľov. Počúvať je možné tvorbu Bacha, Beethovena, Mozarta, Tchaikovského alebo Vivaldiho.

Autori nezabudli ani menej znalých používateľov, ktorým poslúži záložka „Styles“ disponujúca stručnými názvami kategórií. Ako neodborníka na klasickú hudbu ma najviac zaujal štýl pod kategóriou „Easy Listening“.

Classical Radio-17 Classical Radio-21

Hudba ideálna do pozadia počas práce alebo učenia. Samozrejme bolo by hriechom nedať šancu tvorbe Mozarta či nezapočúvať sa do Londýnskej symfónie.

Každý kanál je doplnený aj presnými informáciami o skladbe s možnosťou jej pridania do záložky obľúbených či zdieľania medzi priateľmi.

Classical Radio-16 Classical Radio-18

Ako nedostatok by sa mohol vytknúť nemožnosť prehrania samostatnej skladby, aj keď sa jedná o rádiovú aplikáciu. Avšak v balíčku prémiového účtu by takáto možnosť vedela zaujať.

Za mesačný poplatok vo výške 8 € získate predovšetkým vysokokvalitné streamy, aplikáciu bez reklám a taktiež prémiové funkcie pre desktopovú verziu a ďalšie podporované zariadenia.

ZDROJ | Google

Classical Radio76%

Veľkosť:
30 MB
Platforma:
Android 4.1 a novší, iOS 8.2 a novší
Cena:
0,00 €

Classical Radio poskytuje zmenu od klasických rádií a zároveň ponúka kvalitný audio zážitok.

Komentáre k článku