Máme pre vás tip na darček: cool smartfón Coolpad Porto

ZDROJ | Coolpad

Byť cool nemusí byť vôbec ťažké. Stačí mať so sebou vždy ten správny smartfón. Taký, čo má štýl, spravíte ním skvelú selfie, má dlhú výdrž batérie a navyše ním môžete ovládať domácu elektroniku.

Coolpad_Porto
ZDROJ | Coolpad

Elegantný štíhly dizajn
Smartfón Coolpad Porto so 4,7-palcovým IPS displejom, s výbornou viditeľnosťou a verným podaním farieb, má hrúbku na okrajoch iba 4,8 mm a jeho najhrubšia časť meria len 7,9 mm. Dizajn tohto smartfónu je svieži a mladícky. Ergonomicky riešená zadná zaoblená časť a ľahké materiály, pri celkovej hmotnosti smartfónu 119 g, robia z neho priam umelecké dielo. Zaujímavosťou je zadný kryt, vyrobený zo semienok kešu orieškov, vďaka čomu je na dotyk príjemný a nezanecháva na svojom povrchu odtlačky.

Coolpad Porto selfie
ZDROJ | Coolpad

Skvelé fotky? Žiadny problém
Coolpad Porto poteší dvojicou kvalitných fotoaparátov. Hlavný 8 Mpx s AF a LED prisvetlením ponúka množstvo režimov a nastavení. Rozpozná nie len tvár, ale aj úsmev snímanej osoby a s HDR hravo odfotíte aj zábery v protisvetle. Ak sa radi hráte s nastaveniami fotoaparátu, príde vám vhod režim PRO, pri ktorom záber manuálne zaostríte, či nastavíte ISO, expozíciu, alebo WB. A video zaznamenáte vo Full HD rozlíšení. S prednou 5 Mpx kamerou so širokouhlým objektívom (28 mm), prepúšťajúcim dostatok svetla (f/2.2), sa do záberu zmestíte aj s priateľmi a užijete si zábavu pri vytváraní selfie.

Coolpad Porto IrDA
ZDROJ | Coolpad

Diaľkový ovládač v LTE smartfóne
Perličkou smartfónu Coolpad Porto je implementácia infračerveného portu, vďaka ktorému môžete ovládať televízor, DVD prehrávač, alebo inú domácu elektroniku. Stačí na to niekoľko kliknutí a nastavenie správneho zariadenia. O plynulý chod smartfónu sa stará nie len výkonný procesor Qualcomm, ale aj OS Android 5.1.1 so štýlovou nadstavbou CoolUI. S Porto môžete surfovať v sieťach LTE a sledovať obľúbené seriály, počúvať online hudbu, alebo streamovať videá. Napísaním písmena na displeji v pohotovostnom režime spustíte niektorú z predvolených aplikácií. Pri tom všetkom sa nemusíte báť o nedostatok energie. Postará sa o ňu 1 800 mAh batéria.

Coolpad Porto skratky dotyk
ZDROJ | Coolpad

Smartfón Coolpad Porto môže byť váš už za 139 €. Dostupný je za výhodnú cenu aj u operátora O2. Ak sa o zariadeniach Coolpad chcete dozvedieť viac, navštívte aj facebookovskú stránku Coolpad Slovensko.

ZdrojCoolpad

Komentáre k článku