Circle SideBar: jednoduchá a zároveň efektívna bočná lišta

Circle SideBar

Začiatkom mesiaca sme vám predstavili aplikáciu Ivy, ktorá ponúka bočnú lištu s množstvom nastavení. Ako priamy konkurent je tu Circle SideBar, ktorý však nie je úplne zadarmo.

Novinka s jednoduchými nastaveniami je rozložená na dve hlavné záložky. Hneď na úvod je možné nakonfigurovať umiestnenie špúštača kruhovej bočnej lišty a jej hrúbky pri okraji, konkrétne koľko pixelov vám zoberie zo zvolenej časti displeja.

Circle SideBar Circle SideBar

Podobne si nastavíte aj jeho výšku a umiestenie. Potom sa už iba stačí presunúť do voľby požadovaných aplikácií. V záložke „Apps“ nájdete všetky nainštalované aplikácie, ktoré je možné vložiť do bočného panelu.

Pozrite siIvy: bočná lišta s bohatou ponukou odkazov a iných skratiek

Circle SideBar Circle SideBar

Výhodou Circle SideBar je jej rýchla odozva a štýl voľby aplikácií. Jednoduchým „zatočením“ polovičného kolesa vám systém premietne všetky vybrané aplikácie. Ani ich väčší počet neuberá na prehľadnosti.

Autori žiaľ všetky funkcie v bezplatnej verzii nesprístupnili a za ich dostupnosť budete musieť zaplatiť 1,99 eura. Jedná sa hlavne o možnosť usporiadania zvolených aplikácií či hier v zozname.

Circle SideBar Circle SideBar

Circle SideBar ma milo prekvapil aj po skúsenosti s Ivy. Tvorcom by som však vytkol nutnosť platby za vloženie kontaktov a iných odkazov nevzťahujúcich sa na spustenie aplikácie a strohé nastavenie v porovnaní s bezplatným konkurentom.

 

ZDROJ | GoogleCircle SideBar

Circle SideBar79%

Veľkosť:
4,8 MB
Platforma:
Android 4.1 a novší
Cena:
0,00

Circle SideBar zaujme rýchlou odozvou a zaujímavým prevedením dodatočnej bočnej lišty, ale v porovnaní s aplikáciou Ivy sa autori majú ešte čo učiť.

 

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku