Ciele vám umožnia našetriť na čokoľvek

Súčasťou mobilnej aplikácie Tatra banka ako aj Internet bankinguTB je zaujímavá funkcia Ciele. Spoznajte nástroj, s ktorým sa môžete za svoju poslušnosť odmeniť.

Každý z vás to určite pozná. Po lyžovačke ste zistili, že pre novú sezónu by ste uvítali nové lyže. Alebo si kolega kúpi nosič na bicykle, ktorý by sa vám tiež určite zišiel.

A keď tak nad tým uvažujete, aj vášmu starému autu sa akosi zmenšil kufor a chceli by ste väčší, veď rodinka sa utešene rozrastá. Kde na to však vziať? Manželka chce tento mesiac kupovať letenky na Bali a vy ste opäť neustriehli svoje výdavky.

ZDROJ | Tatra banka

Možno vás prekvapíme, ale pomôcť plniť vaše sny aj na niekoľko rokov dopredu vám dokáže Tatra Banka. V mobilnej aplikácii Tatra banka, ako aj v Internet bankinguTB, má totiž zaujímavý nástroj Ciele.

ZDROJ | Tatra banka

Jediné, čo na začiatku plnenia cieľov potrebujete, je mať vlastný sen. Dlhodobý alebo krátkodobý. O ostatné sa už postará funkcionalita nástroja Ciele, ktorý vám poskytne údaje a tipy, koľko približne peňazí budete na svoj cieľ potrebovať a ako dlho si budete naň šetriť.

ZDROJ | Tatra banka

Na splnenie vašich cieľov môžete využívať ktorékoľvek produkty Tatra banky, peniaze z bežného účtu, sporiaceho účtu či dokonca produkty inej banky.

Obrovskou výhodou je, že pokiaľ sa nechávate unášať rôznymi výdavkami a odkláňate sa od plnenia vášho cieľa, funkcionalita nástroja Ciele vás na to graficky upozorní. To sa hodí najmä pri väčších cieľoch ako je rekonštrukcia bývania alebo kúpa nehnuteľnosti.

ZDROJ | Tatra banka

Nie náhodou Tatra banka opäť získala ocenenie v ankete TECHBOX roka 2016 v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA. I takéto „maličkosti“, ako je nástroj Ciele, si mnohí používatelia totiž pochvaľujú.

Ak máte účet v Tatra banke, rozhodne si mobilnú aplikáciu Tatra banka stiahnite a nechajte funkcionalitu Ciele plniť vaše sny. Dostupná je pre zariadenia s operačným systémom iOS, Android a s vybranými funkcionalitami aj pre Windows Phone či BlackBerry 10. Alebo sa jednoducho prihláste v Internet bankinguTB a naplánujte si svoje ciele v prostredí počítača.

Ciele sú skutočne zaujímavým nápadom. Umožnia vám šetriť si na svoj sen a plánovať si tak svoju finančnú budúcnosť. Možno aj vďaka takémuto nástroju skutočne premeníte svoje sny na skutočnosť.

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku