Chcete pri hraní vidieť „vnútornosti“ vášho PC? Privítajte MasterFrame 700

ZDROJ | Cooler Master

Štýlovo poskladaný desktopový počítač môže byť svojim spôsobom umelecké dielo, Cooler Master však túto myšlienku posúva na úplne inú úroveň. Na trh totiž uvádza novú skrinku MasterFrame 700, ktorá vymieňa štandardné šasi za umelecký rám, ktorý si môžete pokojne zavesiť na stenu.

Počítačové zostavy vybudované na rovnej ploche či vstavané do nábytku nie sú v komunite technologických nadšencov žiadnou novinkou. Vidieť však možnosť takéhoto netradičného uloženia komponentov od renomovaného výrobcu počítačových skriniek je už niečo úplne iné. Nadšení z neho budú tech-umelci, ale aj recenzenti a hardvéroví kutilovia.

ZDROJ | Cooler Master

Nová skrinka MasterFrame 700 sa skladá z troch častí, stredovej pre uloženie hlavných komponentov a dvoch pohyblivých krídel pre uloženie chladenia. Skrinka dokáže vďaka tejto štruktúre fungovať v dvoch rôznych režimoch.

Pozrite siMSI Creator P100X a Prestige PS341WU – ultimátne duo pre kreatívcov i hráčov

V režime „open-air“ stojí skrinka vo vertikálnej polohe a samotné komponenty ukrýva na štýl akvária za tvrdeným sklom. Tento režim je skôr ako o praktickosti skôr o estetike, čomu napovedá aj možnosť aplikácie tohto režimu na stenu.

ZDROJ | Cooler Master

V režime „test-bench“ je skrinka uložená horizontálne a jej krídla sú sklopené nadol. Ako už napovedá aj jeho názov, tento režim je určený na testovanie, taktovanie a prípadnú rýchlu výmenu hardvéru. Takto postavená skrinka ponúka priestor pre použitie troch 360-milimetrových chladičov.

ZDROJ | Cooler Master

Cooler Master napokon pri tvorbe novej skrinky myslel aj na modingovú scénu, ktorú poteší možnosť demontáže jednotlivých častí skrinky pre ich prestriekanie či nalepenie fólie. MasterFrame 700 dorazí do predaja už koncom apríla a na Slovensku bude v predaji za 179 eur s DPH.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku