Chcete nový Samsung? Tieto 3 tipy sa vám budú páčiť

Ak prišiel čas vymeniť váš starý smartfón za nový alebo sa chcete potešiť novým gadgetom, máme pre vás 3 tipy na skvelý darček. Potešiť pritom môžete nielen seba, ale aj niekoho z vašich blízkych. Pozrite sa, prečo by ste nemali vo svojom výbere vynechať tieto chuťovky od Samsungu.

Samsung má aktuálne veľmi bohatú ponuku špičkových smartfónov, ktoré splnia sny aj tých najnáročnejších z vás. Rozhodne by ste nemali vynechať Samsung Galaxy Note9, ktorý je najvyspelejším a najlepšie vybaveným smartfónom výrobcu. Získa si vás aj unikátnym perom S Pen, teraz s podporou Bluetooth. Nielen každú ženu môže potešiť zase kompaktnejší smartfón Samsung Galaxy S9 vo fialovom prevedení, ktorý je napriek krásnemu telu tvoreného z kovu a skla aj vodeodolný.

Absolútnou vychytávkou sú inteligentné hodinky s eSIM, s ktorými budete na príjme aj bez smartfónu, a to u operátora Orange. Samsung Galaxy Watch si pritom môžete vybrať vo väčšej 46mm alebo menšej 42mm verzii.

Pozrite si 3 tipy na darčeky od Samsungu v našom novom videu.

https://youtu.be/F7DbrXaKwbs

A ak si zariadenia kúpite ešte do Vianoc, získate ich aj so službou Moja Galaxy zadarmo. S výnimočnými zariadeniamni tak dostanete aj výnimočné služby ako je špeciálna Moje Galaxy infolinka, prioritný servis s opravou do 1 hodiny či osobné vyzdvihnutie smartfónu v prípade poruchy priamo u vás doma, pričom počas opravy vám bude poskytnutý náhradný telefón.

Článok bol pripravený v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku