Chcete mať herné PC ako nikto iný? Deepcool Quadstellar je tutovka

Deepcool sa špecializuje na vodou chladené a osvetlené skrinky na PC pre tých, ktorí stavajú vlastné počítače. Spoločnosť na Computexte predstavila prvé inteligentné šasi na svete, ktoré dokáže prispôsobiť RGB osvetlenie a systémy odvádzania tepla prostredníctvom aplikácie.

Quadstellar Smart Case ponúka jedinečné high-tech šasi pre základnú dosku E-ATX, tri grafické karty, napájací zdroj a chladiace komponenty v štyroch nezávislých oddeleniach, aby sa zamedzili interferencie medzi nimi a dosiahla maximálna účinnosť chladenia.

Šasi je vyvinuté pre tých, ktorí skladajú vlastné počítače. Quadstellar má vlastnú aplikáciu, ktorou sa nastavuje osvetlenie a odvod tepla z aktívnych komponentov tepelnej regulácie.

Pozrite siV Taipei sme videli futuristické PC skrine od spoločnosti AZZA

Prispôsobiteľný RGB osvetľovací systém tak vytvára jedinečnú a exkluzívnu hernú atmosféru hráčov. Rýchlosť ventilátora sa dá regulovať, vďaka čomu sa vytvorí optimálna rovnováha medzi chladením a hlukom podľa aktuálneho výkonu.

Aby sa dosiahli pôsobivé výsledky, Quadstellar bol navrhnutý pomocou simulácie rozptylu tepla, fyzikálnych testov prototypov a infračervených spektogramov na optimalizáciu odvodu tepla pomocou ventilácie.

Pozrite siInWin – prémiové počítačové šasi s vodným chladením

Vyhradené miesto je určené na inštaláciu oddeliteľných, vysoko výkonných vodou chladených zariadení, ktoré používateľom poskytnú veľkú variabilitu pri montáži.

Revolučný dizajn Quadstellar je založený na ráme vyrobenom technológiou precízne skonštruovaného liateho hliníka. Ten zaisťuje, že puzdro má požadovanú tuhosť a výnimočnú kvalitu pri zachovaní prijateľnej hmotnosti.

Na Computexe sme videli Quadstellar so základnou doskou ASUS ROG STRIX-Z370-Gaming s procesorom i7 8700K, RAM G.SKILL Trident Z Royal a napájacím zdrojom Deepcool DA500-M.

Herný fanúšik si vďaka takejto sci-fi skrinke môže zmeniť počítač na nepoznanie, no okrem unikátneho dizajnu dostane funkčné, prispôsobiteľné šasi, ktoré mu bude dodávať a chladiť potrebný výkon.

Cenu a dostupnosť novinky zatiaľ nepoznáme.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei. Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

ZdrojDeepcool

Komentáre k článku