Chcete mať doma vlastného Deadpoola? Hasbro má pre vás jeho robotickú hlavu

ZDROJ | Hasbro Pulse

Hasbro Pulse a Marvel Legends opäť spojili svoje sily pri vytvorení ďalšej netradičnej zábavky pre fanúšikov komixov. Nová robotická hlava Deadpoola dokáže hovoriť vtipy, urážky, reagovať na svetlo či zvuky a prijímať povely cez mobilnú aplikáciu.

Robotická hlava Deadpoola je vybavená zhruba 600 hláškami, ktorými na vás tento zberateľský kúsok z dielne Hasbro Pulse dokáže prehovoriť pri zaznamenaní pohybu, zmeny svetla či hluku. Použiť ju dokonca môžete aj ako budík, ak teda samozrejme máte žalúdok na ostré Deadpoolové vtipy, pri ktorých nebude šetriť ani vaše návštevy a rodinu.

ZDROJ | Hasbro Pulse

Hlavu môžete spárovať s bezplatnou mobilnou aplikáciou Deadpool’s Head dostupnou pre Android a iOS a spúšťať cez ňu vtipy a hlášky z filmu manuálne. Aplikácia bohužiaľ bez robotickej hlavy nefunguje, no ak patríte medzi verných fanúšikov Deadpoola, určite sa ochotne prenesiete aj cez cenu takmer 100 dolárov.

ZDROJ | Hasbro Pulse

Slabinou robotickej hlavy je absencia originálneho dabingu od Ryana Reynoldsa, dostupnosť hlášok iba v anglickom jazyku a trochu aj jej napájanie štyrmi 1,5V C batériami. Robotický Deadpool však rozhodne neprišiel ani o štipku svojho dokonalého sarkazmu a ak vám práve jeho spoločnosť vo vašej domácnosti chýba, kúpiť si ho budete môcť už od 1. septembra 2020.

ZdrojHasbro Pulse

Komentáre k článku