Chceš byť pri uvedení Samsung Galaxy Note 10 na Slovensku a vyhrať ho?

Ak si fanúšik legendárnych smartfónov Samsung Galaxy Note s unikátnym perom S Pen, máš teraz jedinečnú šancu byť pri uvedení noviniek Samsung Galaxy Note10/Note10+ na Slovensku. Navyše smartfón môžeš aj vyhrať! Ako na to?

Samsung včera uviedol svoj najnovší prírastok do rodiny Note, ktorá je výnimočná nielen top hardvérom, ale najmä unikátnym perom S Pen. V najnovšej generácii máš možnosť si dokonca vybrať, či chceš menší Samsung Galaxy Note10 so 6,3 palcovým displejom, alebo vačší model Samsung Galaxy Note10+ s až 6,8 palcovým Infinity-O displejom.

Oba pritom patria na súčasnú špičku ponuky nielen u Samsungu. Samsung Galaxy Note10+ totiž v najvyššej konfigurácii môžeš mať až s 12GB RAM či 512 GB internou pamäťou rozšíriteľnou pamäťovými kartami až na 1 TB. O rýchlosť sa pritom stará nový výkonný procesor Exynos 9825, ktorý je dokonca o 18% úspornejší ako v predchádzajúcej generácii modelu.

PREČÍTAJ SISamsung Galaxy Note10 sa rozmnožil, na trhu budú dve verzie

Samozrejmosťou je hlavný fotoaparát, ktorý má až trojicu objektívov pre dokonalé fotografie. K dispozícii tak máš 16 Mpx Ultraširokouhlý (123°), 12 Mpx širokouhlý (77°) objektív a 12 Mpx 2x optický zoom (45°). Navyše v Samsung Galaxy Note10+ nájdeš aj DepthVision fotoaparát (ToF), ktorý je možné využiť na 3D skenovanie.

Nebol by to však smartfón série Note, keby nemal stylus. Nový S Pen má opäť nové vlastnosti i vyhotovenie. Samozrejmosťou je možnosť zapisovať si poznámky, v aplikácii Samsung Notes ručne písaný text okamžite prevádzať do digitálnej podoby a exportovať ho do rôznych formátov, vrátane Wordu. Po novom je možné poznámky upravovať zmenšovaním, zväčšovaním či meniť farbu textu.

Novinkou v Samsung Galaxy Note10 sú aj tzv. Air Actions, ktoré ti umožnia ovládať smartfón gestami. Pomocou S Pen je tak vo fotoaparáte možné diaľkovo nielen vytvoriť fotografiu, či spustiť video, ale napríklad aj prepínať medzi režimami fotoaparátu/videa, prepínať medzi prednou a zadnou kamerou či zoomovanie.

Ak si fanúšikom zariadení Note a chceš zažiť nový Samsung Galaxy Note10/Note10+, zapoj sa do našej súťaže. Už 21. augusta 2019 ťa zoberieme na oficiálne predstavenie týchto noviniek na Slovensku, ktoré bude v Bratislave. Nielenže spoznáš nášho šéfredaktora osobne, ale budeš mať šancu byť medzi prvými pri novom zariadení Note najnovšej generácie a dokonca môžeš Samsung Galaxy Note10 počas oficiálneho predstavenia na Slovensku aj vyhrať. A nemusíš prísť sám/sama, môžeš si vziať so sebou aj kamaráta alebo priateľa/priateľku.

Zapoj sa do našej súťaže o účasť na oficiálnom predstavení Samsung Galaxy Note10 v Bratislave najneskôr do 18.8.2019 24.00 hod. Výhercu žrebujeme už 19. augusta 2019.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite siVieme, kto s nami ide na uvedenie Samsung Galaxy Note10 na Slovensku. Si to ty?

Komentáre k článku